Wpis z mikrobloga

Reakcja niektórych ludzi na wzrosty Tesli jest zapewne taka: "dlaczego ten śmieć rośnie?!"

Już ponad 2 miesiące temu widziałem, że coś się dzieje i akcje Tesli mogą wystrzelić w górę, ale prawdę mówiąc sądziłem, że nastąpi to trochę szybciej. Zauważyłem, że jest tutaj spory hejt na Teslę (i Muska) i napisałem wtedy o swoich otwartych pozycjach. Trochę mnie bawiła ta ignorancja niektórych. Pewien użytkownik (konto skasowane albo zbanowane) napisał: "gdybys nie byl nacechowany fanatyzmem i chcial zarabiac to bys nie kupil tesli, change my mind" 😂 Moje otwarte pozycje się nie zmieniły: Nvidia, Tesla i SMCI, ale zmieniły się trochę proporcje, bo znacznie zredukowałem liczbę akcji na SMCI i dokupiłem akcje Tesli tydzień temu. Nawet w pewnym momencie wyszedłem z SMCI i trochę straciłem, ale wszedłem ponownie. Jeśli niedługo nie ruszy, to prawdopodobnie sprzedam i albo dokupię akcje Tesli, albo kupię coś innego, może akcje Forda. Sądzę, że SMCI szykuje się do wzrostu.

Dużo spółek wygląda całkiem dobrze, ale ja staram się wybierać te, które należą do największych, a jednocześnie uważam, że mogą więcej wzrosnąć w ciągu kilku tygodni lub miesięcy.

#gielda #wallstreet #nyse #nasdaq #tsla #tesla #nvidia #nvda #smci #ford
Reading1833 - Reakcja niektórych ludzi na wzrosty Tesli jest zapewne taka: "dlaczego ...

źródło: 41b60y

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@mistejk: ponieważ popyt znacznie przewyższa podaż. I tylko to się liczy w ostatecznym rozrachunku. Powiem ci, że czasami nawet nie ma znaczenia czy wydaje się, że są za czymś realne fundamenty czy nie, czy coś jest tylko obietnicą, czy wyniki są takie czy siakie. Jeśli w dłuższym terminie popyt znacznie przewyższa podaż i można na tym znacznie zarobić, to jedyne co powinno Cię interesować, bo uwzględnia wszystkie dostępne informacje, przyszłe
  • Odpowiedz