Wpis z mikrobloga

Gdyby nie discord, to by mi odbiło. Wykop nie starcza.

Jak próbuję robić coś innego to kończy się na tym że śpię cały dzień

#przegryw #neet #depresja
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qew12 no wiem ocb, miałem wiele razy tak ale metoda drobnych kroczków możesz polepszyć swój stan, nie wiem głupi przykład kup sobie wedke jakaś tania nawet z action za 40zl, porzucasz sobie moze coś złapiesz albo i nie, nie ważne popatrzysz się w wodę porzucasz sobie trochę to trochę sportu, wyczyścisz łeb i dalej sobie coś pogrzebiesz na kompie, chodzi o to by zwyczajnie się przejść pooddychać powietrzem i już się
  • Odpowiedz
@PlastikTopiSieWMikrofali to przecież nie musi rzucać wędka, niech sobie idzie na spacer cokolwiek po wsi czy gdzie tam mieszka, nie musi przecież z nikim gadać a oswajać się z otoczeniem, nie wiem też gdzie mieszka więc pomyśl z wodą może być totalnie chybiony
  • Odpowiedz
@qew12: ja to znam, nie chce sie nic, tylko scrollowanie, a i to się nudzi. Nic nie daje radości. Jednak czasem mam takie chwile, że bym np. książę poczytał, na rower poszedł, porobił coś manualnie. Nie masz tak czasem, żeby odłożyć telefon, lapka i coś porobić?
  • Odpowiedz
@qew12: Jak wstanę to czytam wszystkie wpisy kiedy spałem. Potem ogarniam na bieżąco mniej więcej. Jak już na tagu wszystko wiem, to wtedy inne tagi lub mikroblog.

Wpisów i komentarzy jest sporo, prawie zawsze jest co czytać/nadrabiać.

Są dni że czasem na bieżąco nie jestem. Na przykład jak gdzieś rano muszę iść na dłużej.
  • Odpowiedz
@PlastikTopiSieWMikrofali wszystko jest lepsze od bezcelowego scrollowania, pójdziesz na dwór to chociaż jakieś ptaki pośpiewają jakiś rolnik coś na polu #!$%@? czy inne typu atrakcje, głowa odrazu inaczej się poczuje i to nie musi być nic spektakularnego, chociaż te 30min czegoś innego w ciągu dnia
  • Odpowiedz