Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wybić dorosłemu chłopu 28 lat związek z siksą 16 letnią która ledwo co skończyła podstawówkę (dawniej podstawówkę + gimnazjum). Czuje że to się dla niego źle skończy bo to jakby nie patrzeć gówniara jest z pstrem w głowie. Chłop zauroczony młodym i łatwym ciałem więc nie docierają do niego żadne argumenty. Płaci za nią przy każdym wyjściu na miasto bo ona nie ma kasy (czasem chodzimy w trójkę to wiem), wozi ją swoim autem. A on daje sobie wejść na głowę i zakochany jak małe dziecko. Przecież to nie ma najmniejszego sensu z taka różnicą wieku. Wydoi go z kasy, kopnie w dupę i pójdzie do swojego rówieśnika jak już ten będzie miał jakieś swoje pieniądze i auto. Bo 16 latek to wiadomo że gówno ma jeszcze.

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 51
  • Odpowiedz
ale zdajesz sobie sprawe, ze produkcja takich dziewxzyn po karuzeli z dzieckiem zachodzi wlasnie w takich warunkach jak opisal op...?


@zbrodnia_i_kawa: a produkcja starych klepanych aut trupów zaczyna się jak ktoś kupi nówkę w salonie. Czy to znaczy, że mam nie kupować nowego auta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdradzę ci sekret. W takich warunkach jak opisał op zachodzi też produkcja starych szczęśliwych małżeństw.
  • Odpowiedz
@SkyrFan2000: Trochę wątpię, czy związki rozpoczęte w liceum albo na początku studiów trzymają się tak długo, oczywiście takie przypadki się zdarzają, ale jednak mało kto jest z pierwszą dziewczyną/chłopakiem, ludzie się rozstają w każdym wieku i to nie oznacza, że coś jest z nimi nie tak.
  • Odpowiedz
@Pas-ze-mna-owce: A u mnie się właśnie sprawdza. Ci co są w związku +/- z tego przedziału to się trzymają raczej spoko już latami, za to Ci co chcieli sobie poszaleć/czy z innych powodów się porozchodzili, to albo nie są w związkach, albo nie na tyle długich żebym ja się o tym dowiadywał.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim powiedz mu, żeby się wrócił myślami do czasów, gdy sam miał 16 lat: jakie miał wtedy rozumienie świata, jak łatwo ulegał wpływom innych, jak podatny był manipulacjom. i czy jego zdaniem nie lepiej jest pozostać w swoim młodzieńczym kręgu zamiast zostać przedwcześnie wciągniętym w świat dorosłych
  • Odpowiedz