Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj na randce w kawiarni, pierwsza randka z tą dziewczyną, rozmowa jakoś idzie żarciki i takie tam, gadamy i nagle wspomina o swoim byłym. Zamilkłem i spojrzałem na nią z dezaprobatą, liczyłem że może zrozumie że psuje atmosferę. Widocznie nie zrozumiała bo za kilka chwil znów o nim wspomina. Nie szanuje mnie i psuje randkę to stwierdziłem że to nie ma sensu. Powiedziałem "nie pasujemy do siebie, ja już pójdę" zapłaciłem za swoją herbatę i poszedłem. p0lki myślą że mogą wszystko powiedzieć a i tak mężczyźni będą nad nimi skakać no i pewnie mają rację ale no nie tym razem.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #p0lka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@Aokx wspominanie o swoim ex lub o innych chłopakach jest wręcz niesmaczne i nie na miejscu, oczywiście nic złego randkować jednocześnie z kilkoma osobami, ale nie wypada o tym mówić każdej z tych osób, a o byłym to się można wygadać przyjaciółce lub u psychologa, czerwona lampka powinna się odrazu zapalić niestety w takiej sytuacji ehh
  • Odpowiedz
Powiedziałem "nie pasujemy do siebie, ja już pójdę" zapłaciłem za swoją herbatę i poszedłem.


@Aokx: Bardzo źle powiedziałeś. Trzeba było rzucić dosadniej: "Przyszedłem tu zobaczyć, czy do siebie pasujemy, a nie słuchać o tym, że ty nie pasujesz do swojego ex, o którym cały czas wspominasz."

Teraz cię (i innych facetów) obsmaruje na jakiejś grupce dla wyzwolonych kobiet, nie widząc w tym swojej winy.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Tja88: Starałem się nie tworzyć konfliktu, nie czuje obowiązku by umoralniać każdego z kim rozmawiam, niech żyją jak chcą.
@Karl_Tofel Nie chciałem otwarcie wspominać o tym. Kobiety są dobre w wyłapywaniu sygnałów, widocznie mnie miała w dupie.
  • Odpowiedz
@Aokx: Nie zmieniłbyś jej tym, więc nie chodziło o umoralnianie, bardziej uświadomienie. W jej oczach jesteś kolejnym palantem, a sobie nie ma nic do zarzucenia. Gdybyś jej powiedział prawdę, i tak uznałaby cię za palanta, ale przynajmniej znałaby prawdziwy powód twojego zachowania.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Tja88: Wiesz to bez znaczenia czy będzie znała powód mojego zachowania jak więcej się nie spotkamy, a takie teksty mogą sprowokować konflikt. Rozumiem że jeśli nie powiem o co mi chodzi stawiam się w słabszej pozycji ale w tej sytuacji to bez znaczenia.
  • Odpowiedz