Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W jakim wieku najlepsza dziewczyna dla 30latka do zwiazlu wedlug was? 20-mloda, 25-srednia, 30+stara.
Do mnie lgną takie 20latki glownie i z tego co zauwazylem to sa bardziej chetne na wspolprace i porozumienie w relacji, szukaja bezpieczenstwa.
Takie 25 same nie wiedza czego chca i glownie eksperymenty.
30+ roszczeniowe i ego top. To tylko moje doswiadczenia, mozecie podzielic sie waszymi?
#zwiazki #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
  • Odpowiedz
@mirko_anonim mój chłopak ma 30, ja mam 24, dobrze się dogadujemy - nawet bardzo dobrze, ale mówi, że ja mam trochę myślenie chuopskie i dlatego łatwo iść ze mną na kompromis czy wypracować coś nowego
  • Odpowiedz
Uuu ageizm
Mądra 14stka i wierna u boku chłopa swego być mozna
Jak i durną 30stką odbierającą radość żywota chłopa
Ja zasady nie widzę żadnej
  • Odpowiedz
Skoro wszystkie 25 latki lubią eksperymentować i nie wiedzą czego chcą, to jak sobie weźmiesz 20latkę, to ona za 5 lat będzie chciała poeksperymentować bo nie będzie wiedziała czy chce nadal związku z tobą.
  • Odpowiedz
to ona za 5 lat będzie


@Kotdog: No niestety. Wykopek umie opisywać rzeczywistość tylko prostym, przerysowanymi, często fałszywymi stereotypami do których wrzuca poszczególne grupy. A, że na koniec często się to nie trzyma kupy, cóż...
  • Odpowiedz
W jakim wieku najlepsza dziewczyna dla 30latka do zwiazlu wedlug was? 20-mloda, 25-srednia, 30+stara.


@mirko_anonim: 20. Sam mam 29 lvl i jestem z 9 lat młodszą. Wad brak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz