Wpis z mikrobloga

Siedzi ktoś w klimatyzacjach? Na co zwrócić uwagę przy zakupie, żeby nie sprzedawca nie sprzedał gówna laikowi w sezonie? Ma być split. Nie chcę żadnych dodatków typu grzanie w zimie, dodatkowe czujki temperatury czy 15 programów. Po prostu ma chłodzić i utrzymywać zadaną temperaturę. Potrzebuję schłodzić aneks 20 m2 oraz wejście - około 6 m2. Wyczytałem, że do mojego metrażu optymalna będzie moc 3,2 kW ale na co jeszcze zwrócić uwagę? W oczy rzuca mi się Gree oraz Kaisai bo mają stosunkowo dobre opinie w stosunku do ceny ale tak naprawdę jestem zielony w temacie i polegam tylko na komentarzach. Co byście polecili? #klimatyzacja #chlodnictwo #klimatyzator #pytaniedoeksperta #dom #mieszkanie #remontujzwykopem
  • 2
  • Odpowiedz
@art212 dają radę też klimy AUX, wybierz taka żeby nie miała jakiegoś ultrafioletu, dodatkowych elementów eksploatacyjnych, ważne żeby było wifi (włączasz sobie klimę godzinę przed powrotem do domu i jest lux)

nie wybieraj modelu top ani jakiego bazowego tylko taki średni próg sprawdzony z dobrymi opiniami
  • Odpowiedz
@art212 jak nie szukasz wodotrysków to weź cokolwiek. To i tak jest chińszczyzna z zaledwie kilku fabryk. Nawet wspomniany kaisai to tylko branding importera, klimę robi dla nich midea, tak jak wielu innych marek na rynku. Nawet grzanie będzie w standardzie, bo nie ma obecnie w sprzedaży klimy bez tej funkcji. Tylko uprzedzam - jest szczyt sezonu i hurtownie są puste. Droższe modele jeszcze idzie dostać, ale te popularne i tanie
  • Odpowiedz