Wpis z mikrobloga

@Duzy_Kotlet: hmmm, poznałem jedną panią psycholog, to już był wyższy poziom szurstwa. Wahadełkiem sprawdzała czy ma kupić książkę, czy jest odpowiednia dla niej. Przebijesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lexico że nie chciała któraś strona dziecka, że jest któreś z nich bezpłodne, że chcieli najpierw np zapewnić warunki, ale związek się rozpadł. No wiesz dużo może być powodów. Chociaż ja sama bym rozwodnika nie wzięła xd ale brak dzieci to dla mnie plus
  • Odpowiedz
brak dzieci to dla mnie plus


@Zepsutetagi: to ostrzeżenie, że nawet mąż sobie odpuścił, a jej wiek to już właściwa pora

oczywiście jak każdy facet wolałbym kobietę bez bombelka, ale jak od razu wyskakuje, że nie było dziecka (i pewnie starań), albo sytuacja się zmieniała w czasie małżeństwa, to zakładam, że były duże problemy.
  • Odpowiedz
Poznałem panią psycholog która ma 31 lat i jest po rozwodzie, bez dzieci. Jeszcze tak jebniętej kobiety w życiu nie poznałem ... Współczuję pacjentom.


@Duzy_Kotlet: Byłem kiedyś z przepiękną psycholożką (podobna do scarlet johanson). One naprawdę mają dziwne spojrzenie na świat.
  • Odpowiedz
@Duzy_Kotlet: Po pracy chodzę na zajęcia taneczne. Połowa kursantów to psycholożki. Takiego steku bzdur nie słyszałem nigdy, a żyje już jakiś czas. Obgadywanie i obśmiewanie pacjentów, teorie spiskowe, foliarstwo i gadanie z kim się bolcowały ostatnio. Jedna z tych kobiet uważa, że ma magiczną więź ze swoją córką i wie kiedy jest szczęśliwa, a kiedy smutna i czasami gada do swoich koleżanek, że dzisiaj nie zaśnie, bo córka jest smutna
  • Odpowiedz
@greenbong żeby być dobrym psychologiem to trzeba mieć ułożone w główce mimo wszystko,wiadomo ze teraz to po głupim kursie można sobie wpisać zawód psychologa ,ale jednak ci lepsi przechodzą 5 letnia terapie,są pod nadzorem innych i raczej dbają o opinie i reputacje bo inaczej stracą klientów a przez co jakiś dochód.
  • Odpowiedz
@Hemingwayy

@greenbong żeby być dobrym psychologiem to trzeba mieć ułożone w główce mimo wszystko,wiadomo ze teraz to po głupim kursie można sobie wpisać zawód psychologa ,ale jednak ci lepsi przechodzą 5 letnia terapie,są pod nadzorem innych i raczej dbają o opinie i reputacje bo inaczej stracą klientów a przez co jakiś dochód.

Serio w to wierzysz ? XD
  • Odpowiedz