Wpis z mikrobloga

filmiki na tym kanale zaczynają mnie r----------ć coraz bardziej. chłopek w oplu zaczyna relaksujące "wyprzedzanie" porównywalne do tego jakie robią TIRy mając do poprzedzającego auta jeszcze ze 100m(?)
ściemnia, że lewy pas był wolny bo oczywiście kto by patrzył dokładnie w lusterka (na pewno nie prowokator z kamerką)
powoduje to, że ferrari zapewne gwałtownie hamuje bo opel mu zajechał drogę i w związku z tym chce się na nim jakoś zemścić o co autor ma standardowo gigantyczny #boldupy
czy dałoby się tego uniknąć? jasne, że by się dało na kilka sposobów tylko wówczas materiał na #youtube by się nie nagrał
#polskiedrogi
Elberus - filmiki na tym kanale zaczynają mnie r----------ć coraz bardziej. chłopek w...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chłopek w oplu zaczyna relaksujące "wyprzedzanie" porównywalne do tego jakie robią TIRy mając do poprzedzającego auta jeszcze ze 100m(?)


@Elberus: tak na oko 5 linii przerywanych, więc 60 metrów. Minimalna dozwolona odległość przy 120 km/h.

I niestety, wyprzedzanie to musi być "relaksujące", bo szybciej pojechać nie wolno. Typ z ferrari powinien poczekać aż opel zakończy manewr.
gomjeden - >chłopek w oplu zaczyna relaksujące "wyprzedzanie" porównywalne do tego ja...
  • Odpowiedz
  • 1
Minimalna dozwolona odległość przy 120 km/h.


@gomjeden: kamerkowy przepisowiec, a zwróć uwagę jaką odległość do poprzedzającego pojazdu ma drugi kamerkowicz (jego kolega) chwilę potem przy prędkości ponad 100km/h, 10 metrów? chyba nawet nie. wtedy przepisy już nie obowiązują!
Elberus - >Minimalna dozwolona odległość przy 120 km/h.

@gomjeden: kamerkowy przepis...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz