Wpis z mikrobloga

@medix: dla mnie taka abstrakcja że aż trudno mi sobie to wyobrazić; wspierałbym, ogarnął adwokata, skoro byłem z nią na dobre to będe też na złe.

Pytasz czysto teoretycznie?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kosmita tzn? no ja jestem w takiej sytuacji, chce se poczytac opinie innych ludzi (i tak zrobie jak uwazam, w sensie, ze z nia zostane)
  • Odpowiedz
@medix: zaufanie to jest kapitał, który się wypracowuje, odkłada, kumuluje. Albo się tego nie robi i jak się przytrafi coś to nie bardzo wiesz co masz myśleć. Czy wierzyć, czy nie. No więc ja nie mam problemu ani z zawierzeniem, ani z zaufaniem. I na tyle znam, że jakby komuś łeb urwała, to pewnie na jej miejscu zrobiłbym to samo.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@thorgoth no wlasnie nie, pytam powaznie bo sam jestem w takiej sytuacji. Oczywiscie, ja i tak z nia zostane, ale chce poczytac opinie innych wykopkow
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kosmita nie potrzebuje rad, ani pouczen w zwiazku z ta sprawa. Wiem dlaczego do tego doszlo, poprostu chce poznac opinie innych ludzi. Co by w takiej sytuacji zrobili
  • Odpowiedz
Co by w takiej sytuacji zrobili


@medix: pewnie wiedziałbym od niej jak sprawa wyglądała. Jakby dostała wyrok, nosiłbym jej paczki z cebulą do pierdla i czekał.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@thorgoth nie chce publicznie opisywac sytuacji, bo bedzie latwo ja rozpoznac oraz mnie, zaatakowala druga osobe bronia biala, tyle mogie
  • Odpowiedz
@medix: mamy nietypową sytuację, to jest laska którą rzuciłem 20 lat temu. Zaczekałbym. Pewnie znalazłbym sobie jakieś pocieszycielki w międzyczasie, ale miejsce jest jej.
  • Odpowiedz
  • 2
@medix mniej niż 8 lat nie dostanie. Chyba, że zmienia kwalifikacje.

Ja bym poczekał, jeśli jest tego warta. Ale zazwyczaj to wygląda tak, że kobieta tam oczekuje pomocy materialnej i wsparcia. Pocieszycielki zawsze na okres posuchy się znajdą.

Z drugiej strony - pamiętaj, że mimo to, że jesteś na wolności... Siedzisz razem z nią. Macie widzenia, listy i telefony. 8 lat to szmat czasu.
  • Odpowiedz