Wpis z mikrobloga

  • 13
@WhiskeyIHaze ale to przecież nie ważne że rozdał jakieś grosze w porównaniu do tego ile zarobił, inne jupitery nie rozdają a też by mogli...to on tworzy historie. Historie najbardziej naiwnego i zaslepionego community na polskim jutubie
  • Odpowiedz
@10kobla: "rozdawnictwo", tak naprawdę działa na podobnej zasadzie co totolotek, czyli bierze hajs od powiedzmy 1 mln ludzi, wygrywa jeden albo kilku, którzy dostają jakiś procent z całego hajsu z loterii, a najwięcej przytula budda na koniec dnia za bycie "pośrednikiem"
  • Odpowiedz
  • 2
@WhiskeyIHaze: Podobno ludzie są bardziej inteligentni od zwierząt, ale nie widzowie Buddy. Teraz nie dziwię się, że uwierzyli w tworzenie historii poprzez zakup losów.
  • Odpowiedz
@10kobla: te p---y bez kalkulacji z komentarzy to typowi wyborcy pisu, Wazne ze daje c--j ze kradnie 5x tyle. Btw nigdy nie wplatuje polityki do wypowedzi ale tu idealnie pasuje.
  • Odpowiedz
@10kobla ja tam jego content lubiłem sobie włączyć 'do obiadu' i w jednej loterii wziąłem nawet udział bo szanse lepsze niż w lotka ale oczywistym było dla mnie, że chłop na tym zarobi gruby hajs. Wiesz, stworzyli historie jego pięknego życia bo raczej ładnie się ustawił dzięki temu.
  • Odpowiedz
@10kobla: ja też uroniłem łezke, budda rozdał samochody (może zorganizował h----d omijając ustawę hazardową ale to nic) zarobił na tym tylko parę milionów, ile on dobrego zrobił dla ludzi
  • Odpowiedz