Wpis z mikrobloga

@Credek: Bo trzeba było przeczyścić styki w telefonie raz od czasu i wszystko śmigało. Tam nie wtyk był problemem, tylko szerokie odkryte blaszki na dole telefonu. Wystarczyło je czymś podrapać, żeby zawsze były jasno złote.
  • Odpowiedz
@jamtojest2 czyściłem, ale i tak #!$%@? to dawało. Największą wada było chyba to że ten kabel wyciągało się poprzez 'złamanie'. Bardzo szybko się wyrabiało. @mirkax też gdzieś tam leży u mnie w szufladzie. Jeszcze k550 po flashu firmware'u z w610 ( )
  • Odpowiedz
@Credek: @Credek #!$%@? z wtyczką, w W710 mi się port wyrobił i wymiana go kosztowała jakieś #!$%@? pieniądze bo nie pasował z popularniejszych modeli. Miej telefon muzyczny, nie miej możliwości podłączenia słuchawek.
  • Odpowiedz
@Patiomkin oj to też. Miałem k300i, k700i a ostatni k750i (fajnie się ta klapka od aparatu otwierala, zaraz to popsułem bo się tym bawiłem cały czas) i we wszystkich po jakimś czasie ledwo dychal ten joystick. A później dorwałem nokie n63 i to był game changer.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek ależ wspomnienia, przerobiłem K700i, K750i, K550i, W580i, W850i i W995. Ostatnie dwa mam do dziś, a na CentrumSE.pl miałem rangę SUM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
K750i miał już dużo trwalszy joystick niż K700i, ale i tak SE koniec końców z nich zrezygnował.
@jamtojest2 nie do końca, zdarzało się, że jeden z pinów zostawał wciśnięty we wtyczce albo bardzo słabo wystawał i wtedy był problem ze
  • Odpowiedz