Wpis z mikrobloga

@gwidon9997

Pamiętasz far-A i se toola?


ja nadal mam kabel z przerobionymi pinami pod k700i ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętam jak trzeba było musnąć lekko włącznik, żeby program załapał, ale telefon się nie włączył.
I pierwsze mody, że ikonka baterii niebieska zamiast zielonej xD
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: miałem taki kabel parę lat i nigdy nie miałem z nim problemów XD problem chyba leżał w użytkownikach, którzy literalnie nigdy nie przeczytali instrukcji.

Tego kabla się nie ciągnęło na wprost (tak jak np. dzisiejsze USB-C) tylko należało go nacisnąć w górę lub w dół w zależności od modelu.

Załączam obrazki poglądowe z instrukcji do jakichś Sony Ericssonów XD
Dalamar - @Mega_Smieszek: miałem taki kabel parę lat i nigdy nie miałem z nim problem...

źródło: xD

Pobierz
  • Odpowiedz
@Credek: jak szczotka do zebow wyczysciles te otworki w telefonie, to lapalo- mam tagie SE na wypadek wojny nuklearnej, i DZIALA do dzisiaj+ laduje sie.
  • Odpowiedz
były patche, elfy, podmianki sterowników. A w nowszych telefonach królowalo flash menu


@gwidon9997: Oj pamiętam, do tej pory mam przerobionego W850i z elfami, patchami, flashmenu i własnoręcznie wykonanymi ikonami zasięgu i baterii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepszy ever był elfik na dźwięki przy zamykaniu i otwieraniu slidera, miałem wstawione dźwięki z Metal Gear Solid. Sam w sobie telefon też był #!$%@?, mimo, że trochę kotlet, ale
radziuxd - >były patche, elfy, podmianki sterowników. A w nowszych telefonach królowa...

źródło: Zrzut ekranu 2024-06-28 152820

Pobierz
  • Odpowiedz
@gwidon9997: nie nie, to było CentrumSE.pl, do bodajże 2010 roku? Potem to komuś sprzedał (też Michau XD) i się rozsypało. A z tymi postami przesadziłem, 2,5k miałem w 2012, gdzie już nie byłem aktywny. Ostatni ślad mojego konta na web.archive.org ( ͡° ͜ʖ ͡°)
radziuxd - @gwidon9997: nie nie, to było CentrumSE.pl, do bodajże 2010 roku? Potem to...

źródło: logo

Pobierz
  • Odpowiedz