Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Tldr; jestem gałęzią na którą prawdopodobnie przeskakuje dziewczyna, czy jest sens się w to pchać ?

Jakieś 2 mc temu przez znajomego poznałem dziewczynę z którą od początku złapałem dobry kontakt, wymieniliśmy się kontaktem w socialach, następnego dnia po spotkaniu sama do mnie napisała i tak jakoś poszło. Na początku znajomości wychodziliśmy we trójkę (ja, ona i znajomy) jednak niedługo potem zaczęliśmy wychodzić we dwoje, do restauracji, wypad nad wodę, oglądanie filmów u mnie itp. wszystko to odbywa się na stopie czysto przyjacielskiej i do niczego poza przytulasem na powitanie/pożegnanie nie doszło.

Ona obecnie jest w swoim pierwszym związku od nastoletnich lat który trwa 4 lata, od około roku nie układa im się, były epizody gdzie wyprowadzała się od niego, później wracała chwilę było dobrze i znowu się kłócili, rozmwiali i nie mogli dojśc do porozumienia. Problemem w ich związku jest to że chłopak nie chce spędzać z nią czasu, nie wychodzą nigdzie, nie oglądają niczego wspólnie w domu, on chodzi do pracy, śpi i gra na konsoli lub wychodzi ze znajomymi których ona nie toleruje bo są patologią, wygląda na martwy związek w którym rozjechały się cele życiowe bo dla odmiany ona studiuje, pracuje i ogarnia dom przy czym on też nie pomaga.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że wkrótce ten związek się zakończy a ja mogę stać się jej nowym obiektem westchnień, nie miałbym nic przeciwko bo dziewczyna mi się podoba i dobrze się dogadujemy, gdyby nie to w jakich okolicznościach do tego dochodzi. Pytanie brzmi, czy ma to szansę powodzenia, czy prędzej czy później sam stanę się gałęzią z której przeskoczy ?

#rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jesteś czasoumilaczem. Sorry, początkowo miałem napisać że jesteś tym kim chcesz być..

A dziewczyna to typowa Karyna... Niby z nim a zabawiana przez ciebie. Bez kręgosłupa ani odwagi. Dają zabawę i atencje to idzie.
  • Odpowiedz
jednak niedługo potem zaczęliśmy wychodzić we dwoje, do restauracji, wypad nad wodę, oglądanie filmów u mnie itp. wszystko to odbywa się na stopie czysto przyjacielskiej


@mirko_anonim: classic ( ͡° ͜ʖ ͡°) a laski i tak będą mówić, ze nie ma się czym martwić i to tylko przyjaciel
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale czy Ty czasem nie masz myślenia teraz trochę jak laska co się wiąże z Chadem tj. "ja wiem że on lubi skakać z kwiatka na kwiatek ALE JA GO ZMIENIĘ, on dla mnie już będzie inny :P"

ludzie się raczej nie zmieniają, albo zabiera im to duuużo czasu, albo muszą być jakieś dramatyczne bodźce aby tą przemianę przejść w trybie przyśpieszonym
  • Odpowiedz