Wpis z mikrobloga

Dziś wstałem, spojrzałem na siebie lustrze i postanawiam coś zmienić w swoim wyglądzie, bo jednak 30+ i pierwsze objawy starzenia się coraz bardziej zaczynają być widoczne ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Macie jakieś strony/fanpage/kanały YouTube skąd czerpać widzę jak o siebie zadbać np. Jakąś rutyna w dbaniu o skórę twarzy, jak likwidować wory pod oczami, jakie kremy, jak pielęgnować żeby zachować dobra kondycję, jak dbać o włosy, jakich produktów używać, suplementy, peelingi, itp

Ogólnie istnieje jakiś kanał poświęcony tej tematyce w Polsce, który nie jest reklama jakichś gówno-produktów?

Szukałem ostatnio i nic wartościowego nie mogłem znaleźć może wy coś znacie i możecie polecić?

#meskiezdrowie #niebieskiepaski #mezczyzni #higiena #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
@progresywneprzeladowanie worów pod oczami nie zlikwidujesz ale idź do drogerii i kup co chcesz dużo dla facetów nie ma ale może coś znajdziesz a tutorialu na nałożenie kremu chyba nie potrzebujesz? umyć buzię chyba sam też potrafisz?
  • Odpowiedz
@progresywneprzeladowanie: czysta woda. Ja od kiedy przestałem stosować kremy, żele, wody termalne i inne wynalazki: praktycznie wszystkie problemy zniknęły. Problemy czyli przetłuszczająca się skóra, wypryski, zapalenia mieszków po goleniu itd.

Ale trwało to z pół roku od odstawienia kosmetyków. Po odstawieniu było nawet pogorszenie, tak jakby skóra domagała się tych kremów. Obecnie myję twarz czystą wodą, a jedyny krem jakiego używam to ten z filtrem jak wychodzę na słońce.
  • Odpowiedz