Wpis z mikrobloga

Dziś trafił mi się jakiś nowy scam funkcjonujący na AI. Tym razem pomysł jest świetny bo samotni, napaleni faceci to najłatwiejszy cel.
Nagle odzywa się "znikąd" atrakcyjna laska na insta, wysyła foty i rozmawia jakby byla botem AI który ma jakieś zadanie. Na pewno ktoś się na coś takiego złapie. Nie wiem co chce wyłudzić bo w porę przestałem pisać.

Laski nigdy nie piszą do facetów, nie odzywają się pierwsze a już tym bardziej nie robią tego jeśli są atrakcyjne. A już przenigdy nie wysyłają hot foteczek od pierwszej wiadomości.

#scam #ai #oszustwo #ciekawostki
Bunch - Dziś trafił mi się jakiś nowy scam funkcjonujący na AI. Tym razem pomysł jest...

źródło: AI_SCAM

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bunch: XDDDDDDD

czuję się jakbym czytał dowcip:

Nie wiem, czy robicie też zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w TESCO, ale mogło i gdzie indziej i komuś innemu. Oszustki działają następująco: Dwie ładne dziewczyny koło 20 przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a p----i im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by ich lepiej podrzucić do następnego TESCO. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy się zaczną nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze się do robienia laski. W tym czasie druga kradnie wasz portfel.

- Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i
  • Odpowiedz
  • 1
szyby a p----i im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podzięk


@elperson: Lepsze motywy bym robił, na przykład pobrał próbkę głosu i wysyłał głosówki do znajomych z pilną potrzebą uzyskania od nich kodu blik. I jego akceptacji. Grażynka słyszy "swoją córkę" więc wyśle bliczka.

Miałeś racje, to nowy rodzaj reklamy OF.
Bunch - >szyby a p----i im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im...

źródło: 06c8d944-6b2c-4787-974b-11c9984a4455

Pobierz
  • Odpowiedz