Wpis z mikrobloga

Siemka nie byłby ktoś chętny kto robi frontend razem z szablonem/ux,ui designer może być bez doświadczenia dla cv na wspólny projekcik (SPA) jakiś, mam pomysł już od kilku lat który chciałbym zrealizować ale brakuje mi tej duszy od grafiki ( ͡° ͜ʖ ͡°), projekt nie jest nastawiony na zysk aczkolwiek w razie przychodów możemy się dzielić. Może być ktoś od samej grafiki wtedy zrobię front w blazor lub ktoś od frontu z grafiką to zrobię api dla serwera. Główny zamysł strony to szukanie graczy do wspólnej gry jakieś turnieje organizacja automatyczna z nagrodami. Wiem wiem discord itp wypaczają takie inicjatywy ale chętnie bym to zrealizował. Można pisać priv ()

#programowanie #programista15k #frontend #uidesign #uxdesign #grafika
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@theOstry: jak napisałem nie jest to robione dla zysku, backend mam napisany od dwóch lat na większość funkcjonalności trzeba by zaktualizować do najnowszego neta(wiadomo dużo wychodzi podczas wdrożenia). I szczerze ciężko mi powiedzieć bo nie prowadziłem projektów po prostu robię to co mi zlecą. Wolałbym robić swoje projekty i na tym się utrzymywać ale brakuje mi kogoś od strony grafiki. Więc nie ocenie profesjonalnie
  • Odpowiedz