Wpis z mikrobloga

Haha chcesz być w związku od 16r życia i nawet nie sprawdzisz co oferuje "rynek randkowy"? xDD Pamiętam, jaki ból miały feministki o to słowo, gdy jakiś gość pisał, że w polsce jest za mało kobiet.

btw w poprzednim filmie jedna z nich (ta bez brody) mówiła, że na tydzień przed przyjazdem do berlina, wykupiła golda na tinderze, żeby ustawić lokalizację i łowić tam pary na wakacyjne walenie xD zmeczowała tylko 40 gości no i mówiła, że polsce nie ma przystojnych mężczyzn

ten kanał to czysta N.A.T.U.R.A do torturowania blupilowców

#blackpill #p0lka #redpill
1-1-1-1 - Haha chcesz być w związku od 16r życia i nawet nie sprawdzisz co oferuje "r...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem jaki plan i interes na to wszystko mają rządy i korporacje.


@typowyWykopekMizogin: Nie wiem jak rzady ale korporacje myślące o maxymalizacji zysków tu i teraz dobrze robią nakręcając taką kulturę bo kiedyś trafiłem na statystyki, że single konsumują więcej niż pary.
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: W korpo liczą się targety, statystyki tu i teraz. Poza tym mamy cichą wojnę klas- dlatego niszczy się klasę średnią- wszystko będzie należało do państwa, banków i wielkich korporacji, czyli jak globaliści na wef mawiają nie będziesz mieć niczego i będziesz szczęśliwy. W skrócie będzie powrót do czasów feudalnych i dwie klasy- klasa władców bogaczy i plebsu niewolników.
  • Odpowiedz
@CloudSpanner @Nowystaryziel: tylko, ze plebs niewolniczy nie bedzie sie uczyl i rozwijal jesli nic nie dostanie w zamian. Czeka nas stagnacja i 0growth. W dluzszej perspektywie to upadek cywilizacji. Po co najbogatsi by to robili, gdy juz teraz sa najbogatsi i nie maja zadnych problemow, a idac w te strone wpedza sie w spirale katastrof. To nie ma sensu.
  • Odpowiedz