Wpis z mikrobloga

@dambur: W kołchozach nie ma takich podziałów bo tam jest minimalna na umowie dla każdego pracownika a płacone pod stołem za przerobione godziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@#!$%@?: a pomyśl, że ludzie ze starszych roczników nie mieli nawet takich udogodnień i od samego początku zabierają nam normalnie podatki i składki, nie obejmując nas nigdy żadnymi programami <3
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

a co odczują małolaty co od 18 roku życia jadą na 0 i nagle stuknie im 26 i z miesiąca na miesiąc minus 1k do wypłaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@StdPtr: dla większości to będzie raczej 200-500 złotych mniej. 1000 dochodówki wychodzi przy 13k brutto na UoP
  • Odpowiedz
@krytyk__wartosciujacy: @JohnMcGlennon: @editores @wstanczyk: @pottymouth który rząd was nauczył tej służalczości? Musicie komuś dowalać bo zarabia trochę ponad średnią krajową, a tym czasem z pieniędzy nas wszystkich są robione wały na miliony, np. bk2% Uwierzcie mi, że nie miałbym takiego bólu tyłka, gdyby te pieniądze szły na inwestycje, które będą służyć wszystkim, np. elektrownie atomowe
  • Odpowiedz
który rząd was nauczył tej służalczości?


@#!$%@?: Dokładanie się do funkcjonowania państwa, które cię wykształciło i z którego licznych usług korzystasz, to służalczość? To niezłego pasożyta mama wychowała.

Musicie komuś dowalać bo zarabia trochę ponad średnią krajową


@#!$%@?:
  • Odpowiedz
@#!$%@? chlopie, place 10x takie podatki jak ty, wiec uwierz - nie dowalam Ci dlatego, że zarabiasz powyżej średniej krajowej :)

Po prostu tak to działa. Jak byłem uczniem/studentem to mogłem kupować bilety ulgowe, a po studiach musiałem kupować normalne. Czy to jest jakaś niesprawiedliwość? Skończyła ci się ulga i zaczynasz płacić normalną stawkę.

A może jesteś za konfederacją i uwierzyłeś, że można obniżyć wszystkie podatki i dalej będzie wpyte? ;)
  • Odpowiedz