Wpis z mikrobloga

Jak ktoś myśli o pójściu na terapię to musi mieć nieźle nasrane w głowie xD
Czaisz iśc do obcej osoby, która ani nie znajdzie ci dobrej pracy, ani nie nauczy cię dobrze płatnego zawodu, ani nawet nie da ci d--y I PLACIC ZA TO OSTRY HAJS? I jeszcze wmawiać innym, że to super sprawa dawać się tak okradać? To na serio trzeba być nienormalnym.

Natomiast psychologowie to dno moralne - zdzierają kasę z ludzi, którzy prawdopodobnie tej kasy najbardziej potrzebują, bo zazwyczaj są na dnie.

#depresja #psychologia #psychiatria #takaprawda #patologiazmiasta
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i dziwisz się że ktoś woli zapłacić specjaliście niż dostac wyśmiewającego jego sytacje mema?


@programista15cm: jego sytuacje?? Gosc jest rozpieszczony. Nie potrafi podjac meskiej decyzji. Niech sie zastanowi co dalej i czy warto czy nie warto i albo niech ma to z glowy, albo niech nie pieprzy głupot.
  • Odpowiedz
ale kim ty jesteś żeby mówić innym jak mają żyć i co robić ze swoimi problemami?


@programista15cm: A kim oni są że psują mi humor swoim głupim pie*doleniem? xD No to ja tez mam prawo im powiedzieć co o nich myślę.
Czaisz 20 lat wchodzić do sklepu rowerowego i mówić, że "ehh ale bym se kupił rower bo nic nie ma sensu" i przez 20 lat chodzisz do tego sklepu
  • Odpowiedz
A kim oni są że psują mi humor swoim głupim pie*doleniem?


@Prolaptop: jednak może lepiej idź na tę terapię, skoro komentarz w internecie wzbudza w tobie takie emocje.
  • Odpowiedz
A kim oni są że psują mi humor swoim głupim pie*doleniem


@Prolaptop: jeśli ktoś jest zdolny zepsuć ci humor swoją opinią, swoim zdaniem, swoimi poglądami, no to cóż... najwidoczniej nie masz kontroli nad swoim nastrojem, tylko tę kontrolę ma ktoś inny, co nie jest zdrowe. warto się nad tym zastanowić:)
  • Odpowiedz