Wpis z mikrobloga

oh tak, jestem takim wyjątkowym płateczkiem śniegu, tak specyficzną jednostka...


@Rustyyyy: Co XD Jesteś botem czy używasz tricków na shitesty od PUA? Tak czy siak jak się to ma do tego, że tego o czym pisałem.
  • Odpowiedz
ta cała moda na pokazywanie swoich uczuć


@Rustyyyy: No tak, bo chłop to ma być chłop, ma wszystko trzymać w sobie i być samcem alfa, kiedyś to nie było żadnej mody i jak chłopa wszystko przerastało, to chlał codziennie wódę albo brał sznur i szedł za stodołę, kurła, kiedyś to było.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: no i dzisiaj jest tak samo, z wyjątkiem biednych chłopców, ktorzy uwierzyli, ze moga kazdemu powiedziec o swoich słabościach, a w zamian są postrzegani jako "świetny facet, no ale niestety nie pasujemy do siebie"
  • Odpowiedz
shit testem.

Jakie PUA, o czy ty piszesz?


@Rustyyyy: Shit test to termin stworzony w czeluściach PUA (pick up art)...

Napisałem że ta cała moda na pokazywanie swoich uczuć jest jednym wielkim
  • Odpowiedz
@qwenti: Każdemu nie można i dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Ale jeśli jest się w związku, to dlaczego facet miałby nie mówić kobiecie o swoich problemach czy odczuciach? To jest przecież najbliższa osoba, z którą spędza się najwięcej czasu, kobieta powinna być przyjaciółką, a nie dziewczyną, z którą tylko mieszkasz i rozmawiasz o tym, że trzeba wyrzucić śmieci. Trzeba szukać empatycznych kobiet, lepiej już chyba być samemu niż
  • Odpowiedz