Wpis z mikrobloga

#firma #warszawa #jdg #dzialalnoscgospodarcza #pomyslnabiznes #polska

Jaki najbezpieczniejszy interes w dużym mieście można otworzyć? To "bezpieczeństwo" z przymrużeniem oka, chodzi mi biznes nie wymagający włożenia pół bani na start, przestrzegania #!$%@? norm czy liczenia, że osoby które zatrudnię okażą się porządnymi obywatelami jak to w gastro, coś innego niż szeroko pojęta budowlanka i coś gdzie na początku, przez okres rozwijania firmy będę mógł pracować sam, nie mając nikogo pod sobą - tylko później pozatrudniać ludzi i zrzucić na nich obowiązki finalnie, po latach doprowadzając do tego, że może 10% obowiązków będzie leżało na mnie, czysto "zarządczych".

Know How to kwestia względna i pytam ogólnie, zawsze można wiedzę posiąść - także nie interesuje mnie konkretny pomysł pod dyktando tego jakie mam wykształcenie czy doświadczenie. Pozdro miraski
  • 13
  • Odpowiedz
@CzTeRyZeRoV8: hmmm, moj ziomek wypozycza agregaty pradotworcze na imprezy, eventy, dni #!$%@?. podobno calkiem mu sie to spina, chlopak 30 lat ma, i sam ogarnia transport, serwis, etc. zaczyna mnie kusic :D
  • Odpowiedz
najbezpieczniejszy interes w dużym mieście

biznes nie wymagający włożenia pół bani na start, przestrzegania #!$%@? norm czy liczenia, że osoby które zatrudnię okażą się porządnymi obywatelami

coś innego niż szeroko pojęta budowlanka

@CzTeRyZeRoV8 no fajna checklista nie powiem

  • Odpowiedz
@CzTeRyZeRoV8: handel "z bagażnika samochodu" - rano jedziesz po kwiaty na skorosze/bronisze kupujesz, potem podjeżdżasz gdzieś na dzikusa, handlujesz ze składanego stolika turystycznego albo prosto z bagażnika. Jak już się trochę na kwiatach wycwanisz i zrobisz sobie jakieś kontakty na giełdzie to możesz przenieść się na warzywa/owoce sezonowe, wiadomo, piszesz kartkę że to ze swojego ogródka, niepryskane, ekologiczne etc. klient głupi, wszystko kupi ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz