Wpis z mikrobloga

@LebronAntetokounmpo: nie twierdzę, że to był problem na porządku dziennym ale wychowywałem się w takim otoczeniu, że znam minimum dwie typiary (ich jestem pewien, reszty niezbyt) co jak mieliśmy po 14 lat to goniły się ze starszymi typami za gratyfikację w postaci ubrań/telefonów
  • Odpowiedz
Jak sie ubierała, skad wiedziałeś. czy sama zagadała?


@programista_wykopek: Riviera, lat circa 16-18 (ciężko ocenić, bo mocny makijaż), dosyć wyzywająco. Stała przy kiblach i było widać, że na kogoś czeka. Koleś wyszedł, ok. 40, coś pogadali i poszli ruchomymi na poziom parkingu.

Akcji z Bałtyckiej całej nie widziałem, a raczej tylko jej efekt, jak na parkingu laska pędzlowała pento za samochodami. I tak, była młoda, ale wieku nie podam, bo
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: Dopóki nie było tego filmu, nie wiedziałem, że takie akcje w ogóle mają miejsce i polskie nastolatki tak potrafią się zeszmacić za pieniądze. Uroki mieszkania na prowincji, gdzie takie problemy nie istnieją.
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: widać nie byłeś celem :-) Około 2007 roku woziłem się przez kilka dni samochodem z wyższej półki pani dyrektor. Dodatkowo prowadziłem szkolenia oddając projekt do jednej znanej firmy, więc nawet sobie kupiłem ciuchy za 1/4 wypłaty (co było to dla mnie wtedy majątkiem). No i dwa razy byłem obczajany i zagadywany przez gówniary na oko dwa razy młodsze co miały mleko pod nosem*

  • Odpowiedz
W tym samym roku wyszedł film Świnki. Gdzie dzieci prostytuowały się przy granicy Niemieckiej.


@Ama-gi: Ten film był zrobiony przez brata polityka Glińskiego, dużo można sobie wytłumaczyć, skoro Ci ludzie mają świra na punkcie Niemców, jak alt-right na punkcie żydów.
  • Odpowiedz