Wpis z mikrobloga

@LebronAntetokounmpo: jjak nie istniało jak istniało xD Filmu nie oglądałem, więc nie wiem jak to tam było pokazane, ale normalnie stare chłopy dostawały seks od młodych dziewczyn za ubrania.
Teraz tak samo to istnieje, tylko że teraz oprócz ubrań młode prostytutki dostają podróże do Dubaju itd.
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo niestety problem jest i się nasila. Często widzę małe dziwki szlajające się po galeriach. Mam kolegę szefa ochrony w jednej z trójmiejskiej dużej galerii i twierdzi, że problem jest nie do ogarnięcia, szczególnie przy ostatnim napływie Ukrainek.
  • Odpowiedz
@imargam_2137: ale nie opłaca się w sumie za jeansy, wtedy w sieciówkach potrafiły kosztować 300-400zł, a na roksie niektóre wołały 100zł za godzinę w tamtych czasach.
  • Odpowiedz
@lewoprawo

@LebronAntetokounmpo: Po prostu kolejna miejska o napalonych nastolatkach, podobnie jak te o zabawach gimnazjalistek w słoneczko. Ciekawe, czy po akcji promocyjnej tego filmu jacyś Janusze poszli się przechadzać po galeriach, wymownie spoglądając na małolaty.


Przez tyle lat żyłem w błędnym przekonaniu i myślałem, że ta gra w słoneczko to była serio popularna u starszych kolegów i koleżanek, gdy byłem jeszcze dzieckiem i tak sobie fantazjowałem, ale nagle temat
  • Odpowiedz