Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #tinder #badoo #p0lka #zwiazki #blackpill #pracbaza #programista30k

https://www.onet.pl/styl-zycia/kobietaxl/wyszlam-za-maz-z-milosci-gorzko-tego-zaluje/z5sxbdg,30bc1058

Ciekawe, artykuł w formie domniemanego listu kobiety, która przejechała się na tym, że wybrała partnera na podstawie wyglądu, a nie jego zasobności portfela.

Zawsze będę powtarzał, że dla znających życie kobiet, pieniądze są zdecydowanie ważniejsze niż wygląd partnera, co nie oznacza, że nie mogą mieć dwa w jednym. Ale kasa zawsze będzie ważniejsza.

Wiem, trochę to słabe, jeśli ktoś chce być z kimś ze względu na jego pieniądze, ale o to miejcie pretensje do kobiet.

Ja mam 35 lat, nie mam już szans na dorobienie się, ale wielu z Was jest dużo młodszych, jeszcze możecie coś zmienić w życiu. Dobrze jest mieć pieniądze dla samego siebie, a przy okazji podniesie to Waszą atrakcyjność.
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wybrała partnera na podstawie wyglądu, a nie jego zasobności portfela


@Kopytnik_1: bzdura, on "rokował", to sobie takiego wzięła
nawet zauroczenie tak nie działa
  • Odpowiedz
Związek to jest jakiś kompromis (odpowiadający obu stronom!) - ktoś z czegoś będzie musiał zrezygnować, ktoś coś więcej zrobić,więcej przejąć na siebie. A niektórzy chcieli by mieć ciastko i zjeść ciastko a tak się nie da.


@Erikaa: właśnie opisałaś podejście p0lek
  • Odpowiedz
@lexico: no jakbyś popatrzył z boku to byś zauważył że są i kobiety roszczeniowe zamiast rozsądne, jak i faceci wymagający od kobiety i pracy i usługiwania albo stosujący przemoc ekonomiczną. Po obu stronach są trefne jednostki.
  • Odpowiedz
Po obu stronach są trefne jednostki.


@Erikaa: u kobiet jest więcej trefnych jednostek, bo jest na to przyzwolenie

więcej jest fajnych mireczków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
na cholerę mi kobieta której warunkiem do bycia że mną jest to ze mam zarabiać dobre pieniądze?


@lester-53: A mogę się spytać czym to się różni od tego, że warunkiem jest "być przystojnym"? Nawet powiem, że te pieniądze to dają jakąś nadzieje milionom facetów, że zostanie inżynierem 15k i kogoś znajdzie - a wygląd - jaki się urodziłeś taki masz, nic nie zalezy od Ciebie.

@Kopytnik_1 Jak uważasz, mam
  • Odpowiedz
bzdura , ja mam pieniądze i jestem niewidzialny na tinderze

Wytłumacz dlaczego?


@Maxior99: A masz na tinderze zdjęcie obok nowego Mercedesa/Tesli, a potem jak jestes na wakacjach na Karaibach z palma i statkiem w tle?
  • Odpowiedz
Zawsze będę powtarzał, że dla znających życie kobiet, pieniądze są zdecydowanie ważniejsze niż wygląd partnera, co nie oznacza, że nie mogą mieć dwa w jednym. Ale kasa zawsze będzie ważniejsza.


@Kopytnik_1: bo to im się zmienia z wiekiem - najbardziej to by chciały all the time full pakiet, ale jak są młode i płodne to priorytetem są dobre geny, a jak starsze to spokojny byt i możliwość tworzenia pozorów bogatego
  • Odpowiedz