Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #tinder #badoo #p0lka #zwiazki #blackpill #pracbaza #programista30k

https://www.onet.pl/styl-zycia/kobietaxl/wyszlam-za-maz-z-milosci-gorzko-tego-zaluje/z5sxbdg,30bc1058

Ciekawe, artykuł w formie domniemanego listu kobiety, która przejechała się na tym, że wybrała partnera na podstawie wyglądu, a nie jego zasobności portfela.

Zawsze będę powtarzał, że dla znających życie kobiet, pieniądze są zdecydowanie ważniejsze niż wygląd partnera, co nie oznacza, że nie mogą mieć dwa w jednym. Ale kasa zawsze będzie ważniejsza.

Wiem, trochę to słabe, jeśli ktoś chce być z kimś ze względu na jego pieniądze, ale o to miejcie pretensje do kobiet.

Ja mam 35 lat, nie mam już szans na dorobienie się, ale wielu z Was jest dużo młodszych, jeszcze możecie coś zmienić w życiu. Dobrze jest mieć pieniądze dla samego siebie, a przy okazji podniesie to Waszą atrakcyjność.
  • 53
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: zresztą wydaje mi się, że teraz jest całkiem popularne (wiem, pewnie bańka na yt) żeby mieć tą średnią kasę, ale rozsądnie nią gospodarować, nie być rozrzutnym na głupoty, kasę przeznaczać na pasje i zabezpieczenie przyszłości, żyć minimalistycznie, nie kolekcjonować kosmetyków, szafa kapsułowa itp itd. Wiem, że po części to są chwyty marketingowe ale ja bardzo lubię taki zdroworozsądkowy content w sm i go wcielam w życie, julki z haulami
  • Odpowiedz
  • 0
@Erikaa ja się na to nie obrażam, że kobiety patrzą na kasę. W żadnym miejscu mojej wypowiedzi o niczym takim nie wspominałem. Kobiety stosują pragmatyczne podejście i mają do tego prawo. A mi pozostaje przyjąć to do wiadomości.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: no jak piszesz co najmniej kilka razy "kobiety patrzą na kasę" to jest w tym jakiś ukryty zarzut i żal, inaczej byś tak tyle razy nie pisał. Obie strony powinny patrzeć na organizację i styl życia drugiej osoby (której częścią są pieniądze zarówno zarabiane jak i wydawane) żeby móc jakoś sensownie zaplanować wspólne życie.
  • Odpowiedz
@Maxior99: no ale co ja poradzę ze z spektakularnymi dokonaniami, pracowitością, posiadaniem domu w UK,
I bycia dyrektorem we własnej firmie babom dalej jest za mało,

To są ĆPUNKI emocjonalne.
Szkoda na nie czasu i kasy.

Zresztą spójrz że teraz śluby biorą tylko nieudacznicy co nic się nie dorobili ale mają wygląd albo głupcy co za niedługo w ponad 50% ilości rozwodów stracą majątek na rzecz baby.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Moja poznana na Tinderze laska, zarabia więcej (choć nieznacznie) ode mnie. Przed nią przez kilka lat byłem z dziewczyną z zachodniej europy która zarabiała zdecydowanie więcej ode mnie. Dla mnie teksty że laski lecą tylko na kase to wygodny sposób na tłumaczenie sobie braku powodzenia u kobiet. Nie mowie że takich nie ma bo jest całkiem sporo, ale znalezienie takiej co nie patrzy tylko na kase no naprawde nic
  • Odpowiedz
Zawsze będę powtarzał, że dla znających życie kobiet, pieniądze są zdecydowanie ważniejsze niż wygląd partnera, co nie oznacza, że nie mogą mieć dwa w jednym.


@Kopytnik_1: Doubt, z moim doświadczeń na appkach na sama kase to mozesz wyrywać jakies samotne mamuski 40+ bezrobotne. Dla naszych rówiesniczek wygląd i dynamiczne zycie to ciągle jest podstawa wszystkiego, ale zgodze sie, że nie musisz juz być top 5% a wystarczy top 20%
  • Odpowiedz
nie ma to jak całe życie #!$%@?ć by potem oddać wszystko w alimentach w FEMINISTYCZNEJ polsce


@nad__czlowiek: dlatego moja kobieta wie, że mój majątek będzie miało jedynie nasze dziecko, a ona może za kilkanaście lat (niedawno temu usłyszała to po raz kolejny jak usłyszeliśmy na wspólnym spacerze tego typu historię).
  • Odpowiedz