Wpis z mikrobloga

Zaczęłam czytać w internecie wątek onlyfanowski
Skąd się biorą tacy ludzie?

Chłop np w związku i wydaje 2000 dolarów na OF, daje swojej kobiecie na urodziny zabawkę i okazuje się, że ta zabawka przyszła jako darmowy prezent do dużego zamówienia dla onlyfansiary xD

Kolejna ponad 5000dolcow za same subskrypcję + dodatkowe koszta za wiadomości itp

Po co chłopy sobie to robią będąc w związkach

#gownowpis #logikaniebieskichpaskow
  • 131
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: w obu przypadkach płacisz za dostęp do unikalnych treści, które są dla Ciebie wartościowe.a sexting to to nie jest bo on jest w obie strony. Tutaj masz tylko relacje twórca>fan. Fan może zadać pytanie, ofc ale ja tu sextingu nie widzę. Gwiazdkę ofa nie obchodzi flacz chłopa, ona sie nie angażuje w to emocjonalnie, oni na 99,99% się nigdy nie spotkają, gwiazdka nie kreuje iluzji bliskości. Gdyby tobie na
  • Odpowiedz
@Koobik lepszy taki avek niz jakiś kiep jak twój. Poza tym powiedziałem że twoje zdanie się nie liczy bo być głupszym niż typ co płaci za of nie można być
  • Odpowiedz
onlyfansiarz to nie tylko najgorszy gatunek człowieka, to także najgorszy gatunek spermiarza. gardze takimi na każdym kroku
  • Odpowiedz
@Koobik jesteś porażka swoich rodziców, to że nie kumasz że avek nie musi być własną twarz to jedno. Ty masz na avku jakiegoś idiotę co wygląda jak ze szkoły specjalnej troski a dodatkowo płacisz za of. Niżej się nie da. Twoje zdanie się nie liczy
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: toć to samo masz z influ. Biedni płacą bogatym by byli jeszcze bardziej bogaci. Toć z samych reklam mają wysoki hajs, milion na kontach, a jeszcze dobrejty im wysyłają...
  • Odpowiedz
Po co chłopy sobie to robią będąc w związkach


bo ich baby to drewno w łóżku


@ZenujacaDoomerka a jak kobiety marzą o byciu traktowanymi jak w książkach erotycznych i mają fantazje gwałtu to ich fantazje są wyśmiewane. Tak jak to było jak wyszedł Grey. Z resztą na wykopie też jest wielkie oburzenie jak kobieta lubi być wyzywana. Jak kiedyś spytałam co sądzicie o płaceniu za seks w związku w ramach gry
  • Odpowiedz