Wpis z mikrobloga

Zaczęłam czytać w internecie wątek onlyfanowski
Skąd się biorą tacy ludzie?

Chłop np w związku i wydaje 2000 dolarów na OF, daje swojej kobiecie na urodziny zabawkę i okazuje się, że ta zabawka przyszła jako darmowy prezent do dużego zamówienia dla onlyfansiary xD

Kolejna ponad 5000dolcow za same subskrypcję + dodatkowe koszta za wiadomości itp

Po co chłopy sobie to robią będąc w związkach

#gownowpis #logikaniebieskichpaskow
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZenujacaDoomerka: na OF jest jeszcze większa nierówność ekonomiczna niż w RPA - a już w RPA jest największa na świecie jeśli chodzi o państwa. Duże pieniądze zarabia tam naprawdę jakaś mała garstka tych najbardziej rozpromowanych. Widziałaś te laski które z zegarkiem na wizji zakładały OF w dniu swoich 18. urodzin i pierwszego dnia zarabiały w #!$%@?? One już miały bardzo dużą widownię na tiktoku czy innym #!$%@?.

Większość tych lasek
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: nie wiem nie znam się na tych skrótach oraz jak to działa, zrozumiałem tyle że chłop kupił za 2000 dolarów zabawkę a dostała drugą taką samą w prezencie bo nie wiedział że jego dziewczyna robi coś na kamerkach?
Kompletnie nic z tego nie rozumiem.
  • Odpowiedz
@onepnch

@ZenujacaDoomerka Ja nie wiem po co to robią ale chciałbym mieć tyle kasy że stać mnie #!$%@?ć 5k dolanów na OF.

Widocznie dla nich to jak kupno batona


Albo są uzależnieni i to nałóg na który wydają całe pieniądze zaniedbując swoje potrzeby.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka i pomyśleć, że chłop chciałby tylko być szczęśliwym mężem i ojcem, poświęcać czas swojej kobiecie i dzieciom, czuć się potrzebny, wspierać w trudnych chwilach, być na dobre i na złe. Ale nie dla Polaka biedaka to... Teraz na I miejscu jest mieć, na drugim być...
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: weź pod uwagę, że populacja USA to ponad 300 milionów ludzi i zwyczajnie działa efekt skali. Tak jak u nas mogłabyś mieć na jakimś realnym albo wirtualnym obszarze kilku dziwaków - tak tam będzie ich kilkudziesięciu. A poza tym całkiem sporo ludzi z zewnątrz wygląda i zachowuje się normalnie, ale nie wiesz co siedzi w środku, co dodatkowo poszerza takie grono. No i za efektem skali idzie to, że
  • Odpowiedz
regularnie wpłacają donejty jutuberom, którzy grają w gierki i nic z tego nie mają.


@eleganckichlopak: Trochę z tego samego powodu co tutaj:
-stać ich
-czują się częścią społeczności zebranej wokół danego twórcy
-może po prostu lubią treści, które dana osoba tworzy i chcą ją jakoś wesprzeć - przykład odbiegający od tego co napisałeś: pod nowymi filmami scifuna pod nowymi filmami w komentarzach przewijają się "superpodziękowania", czyli po prostu donejty.
  • Odpowiedz
  • 1
@ZenujacaDoomerka Żyjemy w symulacji a to jest po prostu kolejny element agendy mający na celu obrzydzić ci wszystko na czym świat powinien się opierać. Ci goście nie istnieją i mają za zadanie stworzyć w tobie zazdrość i smutek a nawet zachęcić do udziału w dehumanizacji.
  • Odpowiedz