Wpis z mikrobloga

#poznajmysie #lublin #piwowlublinie #szukamprzyjaciol #mirkopomusz #rozowepaski #deathstranding #rock #kiciochpyta

W związku z brakiem odpowiedzi dziewczyn z Lublina na mój ostatni wpis ponawiam:
Szukam znajomych wśród kobiet. Mam 32 lata, w miarę normalna, lubię grywać w gry, interesuję się psychologią, psychiatrią, muzyką rock, słucham podcastów kryminalnych; mam kotkę Zośkę. Chętnie poznam jakąś mirabelkę z Lublina lub okolic, możemy pójść na spacer na start. Jak zechcesz to zapraszam na naukę pływania, ja jeszcze tonę 🙂
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Granatka02: Cierpliwości # lublin ostatnio nie jest zbyt aktywny, ale wczoraj był odzew kilku lubelaków. Teraz zaczynają się wakacje, więc znów ubędzie, ale na początek możesz iść z Mirkiem oglądać planety, fajna sprawa. Może ktoś ze stałej ekipy się przyplącze i jakoś to ruszy.
  • Odpowiedz
@Granatka02: Włącz się w jakieś tagi, które cię interesują. Teraz jest nas trochę mniej niż kiedyś, ale może się trafi ktoś z kim sobie pogadasz a później okaże się.
Z mojego doświadczenia, ale i obserwacji. Lubelskie # wykoppiwo trochę zamarło, ale część chyba wyjechała z Lublina, mnie też już nie ma. Inne tagi potrafiły spowodować jakieś spotkania w realnym świecie i poznałem żywych.
Więc spotkanie żywych, nie wirtualnych jest przed
  • Odpowiedz