Wpis z mikrobloga

@Wezwoguleicstont: Mlody to zdziwiony :)

P.S termin 3 miesiace na plukanie ucha here byl :) Przez 3 miesiace mialem byc gluchy na jedno ucho. Aglomeracja i miasto 170k mieszkancow. Zadna przychodnia ucha nie plucze.

Dla przykladu: Austria, wioska zabita dechami w gorach. Kilka k mieszkancow. W 15 min od wejscia mialem przeplukane oba uszy przez jakiegos doktora wioskowego ktory na 100% nie mial specjalizacji laryngologicznej ale przeplukal :D A dlatego
  • Odpowiedz
Mlody to zdziwiony :)


@gorzki99: Jaki młody?

P.S termin 3 miesiace na plukanie ucha here byl :) Przez 3 miesiace mialem byc gluchy na jedno ucho. Aglomeracja i miasto 170k mieszkancow. Zadna przychodnia ucha nie
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: No tak sie mowi "mlody to zdziwiony"

Znaczy niedoswiadczony w pewnych sprawach. Tys sie chyba ze snu zimowego obudzil. Lap jeszcze jeden przyklad ktory osobiscie mialem.

Matka zaniemogla. Rodzinny wystawil skierowanie na USG (z dopiskiem CITO i dodatkowo zalozyl karte DILO). Gdziekolwiek nie dzwonilem to termmin 3-4 miesiace. Zalatwilem prywatnie na pojutrze. Dwonilem w poniedzialek - usg na srode. W nastepny wtorek matka zmarla.
Jestem ciekaw czy mialem ja
  • Odpowiedz
Matka zaniemogla. Rodzinny wystawil skierowanie na USG (z dopiskiem CITO i dodatkowo zalozyl karte DILO). Gdziekolwiek nie dzwonilem to termmin 3-4 miesiace. Zalatwilem prywatnie na pojutrze. Dwonilem w poniedzialek - usg na srode. W nastepny wtorek matka zmarla.

Jestem ciekaw czy mialem ja wykopac za 4 miesiace zeby jej usg zrobili...


@gorzki99: Aż nawet nie chcę tego komentować ....
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: Moj kraj... Taki piekny... (tylko ludzie...)

Teraz juz za stary jestem i za poukladany. Ale dawno temu wyjechalem za granice - z pomyslem zostania tam. Niestety pomimo ze polska wlasnie weszla do UE to jeszcze byl okres przejsciowy w zatrudnianiu. Pomimo ze mieszkalem, bylem zameldowany i zarejestrowany w ichnim urzedzie pracy to nie poszlo. Wiec po pol roku wrocilem.

Gdyby mi wtedy wyszlo to juz bym sie dawno z tego kraju wypisal. Ten kraj to
  • Odpowiedz
ucho u dorosłego zrobi ci rodzinny albo pielęgniarka środowiskowa


@paruwczak: Miras czy Ty wlasnie zarzuciles mi klamstwo? I czy wlasnie stwierdziles ze wole wydac 150pln ot tak zamiast podejsc do przychodni? (btw mieszkam jakies 50m od przychodni i widze ja z okna wiec to zadna wycieczka).

NIe zrobia Ci tego w przychodni. Przynajmniej nie w polsce. W jednej z przychodni do ktorych sie dodzwonilem uslyszalem "wprawdzie jest jeden lekarz ktory by mogl przeplukac ucho ale jest na
  • Odpowiedz
@gorzki99: ehh i dlatego po studiach jak najszybciej na Zachód lub do Skandynawii, kraj z gówna, dykty i kartonu i nie zapowiada się na razie aby to się zmieniło, bo nasza klasa polityczna taka sama jak kraj.
  • Odpowiedz
nie zarzucam kłamstwa tylko może niewiedzę. Mnie płukali w przychodni ot co

@paruwczak: Mnie plukali w zabitej dechami wiosce (tylko ze nie w pl)

jesli niewiedza nazywasz to ze dzwonilem do kilku przychodni i wszedzie uslyszalem to samo to spoko. Moge niewiedziec.
  • Odpowiedz