Wpis z mikrobloga

@bugzer: populistyczne #!$%@?. Jak mają niby wyglądać zgrupowania? Jak unitarka w latach 90.? Piłkarze to dorośli ludzie, milionerzy, przyzwyczajeni do innego traktowania niż piłkarze sprzed 20 lat, nikt już im nie każe nosić korków i torby za starszyzną, trener w zachodnim klubie jest menadżerem z kompetencjami miękkimi i twardymi jak w poważnej firmie. Polska kadra jest po prostu przeciętna, dają radę się kwalifikować na turnieje, ale już brak umiejętności na
  • Odpowiedz
@chromypies: po prostu olac tych milionerów. ale debilny naród będzie po raz kolejny jeździł na mecze..
na jaki #!$%@??? pograliby 5r meczy przy pustych trybunach to może by cos dotarło w co watpie..

olas tych trampkarzy. Lewandowska po bachata jest b. popularna niż Robercik..
sram na nich od ...10 lat mam na nich i ich "mecze" wyje bongo
  • Odpowiedz
@msr99: Srasz na nich, ale nawet teraz generujesz jakiś ruch wokół kadry. Właśnie dlatego zarabiają więcej niż siatkarze czy lekkoatleci, bo jak lekkoatleta zawiedzie na mistrzostwach czy igrzyskach, to nawet nie będziesz wiedział, że ktoś taki istnieje, a jak piłkarze przegrali, to raban na cały kraj.
  • Odpowiedz
@bugzer: Jeszcze bardziej niż ta kadra mnie #!$%@? mnie właśnie takie pieprzenie niedzielnych kibiców, którzy oglądają piłkę nożną tylko w przypadku wielkich imprez takich jak Euro lub Mundial, a tak naprawdę nie mają pojęcia jak to wszystko wygląda. Na zgrupowaniach innych krajów też śmieszkują i to nie ma nic do rzeczy. Większość Januszu to tak prosto myśli, że " Mają #!$%@?ć w polu i z kilofami to wtedy będą lepiej
  • Odpowiedz
@chromypies: W ostatnich dniach sporo takich wylewów można poczytać. Od ogłaszania siatkówki czy innego mieszania chochlą wody na czas nowymi sportami narodowymi. Tak jakby to działało w ten sposób i wpisami na wykopie, albo może jakąś ustawą można było tak sobie zmienić w kilka dni preferencje kibiców xd.

Jakieś propozycje wywalenia wszystkich z kadry i zastąpieniem ich jakimiś bliżej niezidentyfikowanymi piłkarzami, jak spytasz o jakieś konkrety kto miałby w takiej
  • Odpowiedz
@TypowyCham: przepraszam bardzo. a to ty masz jakiś #!$%@? certyfikat nie-niedzielnego kibica ? może się pochwal..a na #!$%@? mamy wiedzieć "jak to wygląda" co to #!$%@? mnie obchodzi. jaki #!$%@? . a z moich pieniędzy maja na te rowerki

pokaz #!$%@? certyfikat
  • Odpowiedz
@chromypies: moj koment na tym gownianiym portalu w ogóle nie generuje przychodu dla "kadry"
to są prawa TV, jakieś gadżety etc

a tutaj? mogę gadać ile chce.

a w ogole. ktos mysli ze ci trampkarze za grę w kadrze kosza kasę
  • Odpowiedz
@msr99: z jakich twoich pieniędzy? PZPN zarabia kasę i z tego kadrę utrzymuje. Weź już się tu nie kompromituj. Są też ludzie, którzy oglądają czasem jakiś mecz poza Euro i Mundialem i tacy ludzie widzą jaki jest potencjał polskiej piłki. Wtedy ich nie dziwi przegrana z Austrią, która zrobiła duży postęp w ostatnich latach, jest obok Niemiec centrum "myśli Red Bulla", a Ekstraklasa jest centrum myśli Probierza i Michniewicza, którzy
  • Odpowiedz
@chromypies: np te

W piątek PZPN na czele z Cezarym Kuleszą oraz z Ministerstwem Sportu poinformował, że wkrótce rząd przeznaczy na polski sport po 150 mln zł przez pięć lat, z czego większość środków na piłkę nożną. Niestety, pieniądze z rządowego programu wsparcia dla sportu trafią głównie do profesjonalnych klubów. To oznacza, że problemy na dole piramidy szkoleniowej wciąż pozostaną nierozwiązane.


czekam na odp. odnośnie dyscypliny Mistrzostw Polski dzisiaj
  • Odpowiedz
@chromypies: no właśnie w jakim ? to Ja się pytam. bo masa kasy przepalana na trampkarzy którzy gowno znaczą w tej dyscyplinie a są inni którzy odnoszą sukcesy.
  • Odpowiedz
@msr99: Tak od 15 lat regularnie oglądam piłkę nożną , jeżdzę na mecze i interesuje się tym sportem, więc uważam, że mam większą wiedzę od typowego Janusza co obejrzy raz na pół roku mecz kadry i nie wie nawet kto biega na tym boisku.
  • Odpowiedz