Wpis z mikrobloga

#mecz #kanalzero #reprezentacja

Aktualna tabela gdy czesio został w----------y z Legii i w nagrodę objął reprezentacje

A mnie r---------a argumentacja Mariuszów z Brajton (pozdrawiam żonę obok, stano robisz świetną robotę) że grubas to dobry trener bo wyszedł z grupy i zdobył 4 ptk
Awans dał przede wszystkim Szczęsny na spółkę z Zielińskim i Lewym
Argentyna się nad nami zlitowała bo chcieli zrobić na złość Meksykowi, już nawet nie wspomnę co się działo w drugim meczu grupowym
Teraz Mariusze są zachwyceni jak tłuścioch711 ładnie opowiada w kanale Ksysia i rysuje na tablicy xDD
Kiedyś był też taki co ładnie rysował, nazywał się Nowak:))
Prawda jest taka, że michniewicz bo bardzo mierny trener nahajpowany przede wszystkim przez ksysia, no ale to ciężko wytłumaczyć Mariuszom
meemphis11 - #mecz #kanalzero #reprezentacja

Aktualna tabela gdy czesio został w----...

źródło: Screenshot_20240621-225904~2

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robertx: wiem że jest spoko, cieszę się że za ery Nawałki udało mi się być na 3 meczach repry, fajne doświadczenie (nawet pamiętny skok Krakena na pudło bo bramce w towarzyskim miałem okazję na żywo widzieć xDD) ale jak nieraz czytam co ludzie piszą to mi się odechciewa xD i to najczęściej wypisują ludzie co piłkę oglądają raz na ruski rok ale jak im coś powiesz że majaczą to z
  • Odpowiedz
Potem te same Mariusze wypisują że przegrana to wina Szczęsnego


@nairoht: Szczęsny to jedyny gość który nie przyłożył się do przegranej, to co on wyciągał to można porównać co najwyżej do Boruca w swoim prime time, ostatnie dwa mecze to polski MVP
  • Odpowiedz
@meemphis11: Fakty jednak są takie, że Michniewicz wszedł po Sousie i ogarnął cały ten b----l, który on spowodował. Polska już była praktycznie poza MS to wszedł Czesiu i wygrał baraże pokonując m.in Szwecję, która nie jest słabym przeciwnikiem. Przyszły MS i wyszedł z grupy. Wielu innych trenerów nie potrafiło z głupiej grupy wyjść przez ostatnie lata (poza Nawałką). Argentyna nie chciała nam dużo goli nastrzelać? Szkoda, że nie wiedział o
  • Odpowiedz
@GeneralX:

Przecież to nie wina Sousy, że Szczęsny wbił sobie samobója a Krychowiak dostał głupie czerwo ze Słowacją. Tak samo jak żadna zasługa Czesława, że Szczęsny obronił dwa karne a Cash nie wyleciał za czerwo (chociaż powinien).

Poza tym CM711 na turniej pojechał po 11 miesiącach od objęcia kadry a Sousa już po 5
  • Odpowiedz