Wpis z mikrobloga

Zawiesili mi konto na Tinderze. Wczoraj usunąłem konto i założyłem nowe, żeby zresetować pary. Wszystkie zdjęcie, opis itp. ustawiłem takie samo. Dzisiaj mam informację, że konto zostało zawieszone z powodu podejrzanej aktywności i że potrzebują weryfikacji zdjęciem, żebym im wysłał selfie. No to wysłałem i tak czekam już od rana i nic, żadnej informacji. Napisałem do supportu o co chodzi, ale póki co też brak odpowiedzi.

Zastanawiam się jaki jest powód i pewnie jest nim jedna z tych dwóch rzeczy:
- kupiłem wczoraj z allegro kod do Tinder Gold i go użyłem (ale tu chyba nie ma nic niedozwolonego?)
- wszedłem na to konto tinderowe przez Operę, a tam mam podpięty VPN i lokalizację ustawioną na jakąś Amerykę, to chyba najbardziej prawdopodobny powód, chociaż używałem tego VPN dosłownie z 2 minuty tylko

Innych możliwych powodów nie widzę, nawet nie zdążyłem tam do nikogo napisać.

Doradzi ktoś co mogę zrobić? Z czego ten ban może wynikać? Czytałem, że jak banują na Tinderze, to potem jest problem z zakładaniem nowych kont, trochę szkoda by było stracić dostęp za taką głupotę xd

#tinder #pytanie
ardiuno - Zawiesili mi konto na Tinderze. Wczoraj usunąłem konto i założyłem nowe, że...

źródło: IMG_3082

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@ardiuno: zależy, miałem tak że nie potwierdzili zgodności i wtedy był normalny ban, ale częściej miałem że potwierdzili i było ściągali, ale nie zawsze normalnie działało i trzeba było reset. Ciul wie dlaczego, może dostałeś kilka zgłoszeń że fejk foto, albo jakiś algorytm cię wytypował
  • Odpowiedz
@ardiuno: ponoć ten operowy vpn to żaden vpn i korporacje łatwo widzą kto z tej opery korzysta, nawet banki wpuszczają bez kłopotów z opery vpn
Więc jak już to 1, albo jakaś laska za coś poskarżyła i robią check
  • Odpowiedz
@Vegetto: nic specjalnego nie robię, usuwam konto jak przestaje coś wpadać, więc z raz na miecha i co najwyżej zmieniam maila. Nie widzę jakiegoś specjalnego spadku. Kiedyś odczekałem 3 miechy po usunięciu, ale to nic nie zmieniło, na innym numerze też podobnie. Więc dla mnie te całe shadow bany to jakaś bajka. Grunt to nie zakładać konta w poniedziałek, z jakiegoś powodu wtedy jest najmniejsza aktywność
  • Odpowiedz
- kupiłem wczoraj z allegro kod do Tinder Gold i go użyłem (ale tu chyba nie ma nic niedozwolonego?)

- wszedłem na to konto tinderowe przez Operę, a tam mam podpięty VPN i lokalizację ustawioną na jakąś Amerykę, to chyba najbardziej prawdopodobny powód, chociaż używałem tego VPN dosłownie z 2 minuty tylko


@ardiuno: Przyznaj się lepiej, że kupiłeś Golda od Chinola, a nie nawijasz makaron na uszy.
  • Odpowiedz