Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co myslicie o dawaniu szansy brzydszym laskom? Nie mowie tu o morswinach tylko o dziewczynach np z wiekszym nosem czy tam czolem, ktore na pierwszy rzut oka nie sa dla nas atrakcyjne.
Zauwazylem ze na #tinder wlasnie te maja dlugie spoko opisy i wydaja sie normalne. No i na pewno nie sa przesiakniete atencja bo nie maja tyle zainteresowania co julki. Brzmi jak wchodzenie w relacje z przymusu, ale pozostaje albo to albo samotnosc.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
Spotkać się można zawsze. W ogóle nie ma co patrzeć na laski wyłącznie związkowo, a może coś macie wspólnego, będzie z kim wyjść wieczorem po koleżeńsku, może ona weźmie koleżankę, i koleżanka się spodoba. Duży nos, duża głowa, przecież nie musisz się z nimi od razu żenić.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zależy czy to jest coś co nie wiem, sprawia, że nie są idealne w Twoich oczach (ludzie nie są idealni xd) czy coś co sprawia, że laska nie jest dla Ciebie atrakcyjna. To tak jak np. z kilkoma dodatkowymi kilogramami, jakimś trądzikiem, nieidealnymi zębami etc. Dla mnie laska czy człowiek ogólnie to nie ozdoby. Sam nie jestem ideałem i ideałów nie oczekuje. Albo coś potrafisz zaakceptować albo nie. Po
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: oprócz tego że taka dziewczyna i tak ma wielokrotnie większe wzięcie niż ty, to dodatkowo w pakiecie dostaniesz kompleksy

Ogółem słaby pomysł.

Może lepiej rozważ fakt, że jesteś brzydki i nic z tego nie będzie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ale czolo i nos misza się odpowiednio skalowac z innymi cechami na twarzy, można mieć spory nos i być turbo atrakcyjnym xd
Tu bardziej chodzi o brak defektów na twarzy i o utrzymywanie symetrii
  • Odpowiedz