Wpis z mikrobloga

Gdy startował #kanalzero myślałem że to zwykły projekt biznesowy dla mariuszków z Brajton i spekulacje że jest to jakiś pisowski projekt to teoria spiskowa. No ale po dzisiejszym odcinku Mazurka ze Stanowskim zmieniam zdanie. Stanowskiego raczej nie podejrzewam o bycie więcej niż pożytecznym idiotą, ale Mazurek jest moim zdaniem sterowany z Nowogrodzkiej.

W dzisiejszym odcinku panowie poświęcili dobre 6 minut na gównotemat o paprotkach w Ministerstwie Sprawiedliwości kupionych przez Bodnara, rzecz kompletnie bez znaczenia, tak zabawna że nawet te ich podś#!$%@? wyglądają sztucznie na tym wideo. A wiecie czego zabrakło? Tak nieistotnej informacji jak wniosek o uchylenie immunitetu i aresztowanie wiceministra Romanowskiego z Solidarnej Polski. Jeszcze bardziej jest to zabawne gdy sobie ktoś obejrzy wcześniejszy odcinek gdzie komentowali aferę Funduszu Sprawiedliwości. Wtedy Mazurek mówił że on nie wierzy że ktokolwiek zostanie pociągnięty do odpowiedzialności, a i że w ogóle co to za afera jak wszyscy zawsze kradli - dzisiaj płacze że paprotki zostały kupione za publiczne pieniądze xD

Skrzywienie #kanalzero w stronę pisu jest tak duże że ciężko mi to wytłumaczyć jakimś przypadkiem.

#polityka #sejm #neuropa #bekazprawakow
UsmiechnietaPolska - Gdy startował #kanalzero myślałem że to zwykły projekt biznesowy...

źródło: śmieć

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@look997: no, ale kazdy ma prawo do stwierdzenia, ze glosi prawde. niewiem w czym problem. to, ze ty uwazasz, ze nie jest to prawda to nic nie zmienia. Ich profil ideologiczny jest znany i mowia o tym otwarcie na audycjach, gdzie Stano nawet nie ma odwagi pojsc na wybory, zeby sie nie musial tlumaczyc na kogo glosowal.
  • Odpowiedz
Gdy startował #kanalzero myślałem że to zwykły projekt biznesowy


@UsmiechnietaPolska: pamiętam, jak mnie tu wyzywali od platfusów, gdy mówiłem przed otwarciem, że to będzie tuba pisu. Wolski, rożek, mazurek. Jak można pomyśleć inaczej xD
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg:

śmieszne jest takie umniejszanie temu przedsięwzięciu, że niby hehe, dla debili, bo przecież "słuszne" media są oglądane przez samych intelektualistów xD. Wcale nie mają programów, które są prowadzone przez poważnych ludzi, ale hehe mati, wszystko co nie wyborcza i tvn to media dla głupków xD


No Stanowski zapowiadał nową jakość w polskich mediach i ja jakoś tego nie widzę, a nie byłem skrajnie negatywnie nastawiony do Kanału Zero. Na przykład
  • Odpowiedz
@UsmiechnietaPolska: Mazurek jest związany z mediami podwiązanymi pod spółkę "Srebrna" od lat 90-tych (m.in. Nowe Państwo), później przeskoczył do Karnowskich, którzy kapitałowo również wiszą pod Nowogrodzką. Tu nie ma domysłów, bo to są fakty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nowe Państwo
  • Odpowiedz
@UsmiechnietaPolska: najlepsze jest to, że w stycznio bodajże PISowcy sami mówili że powstaje nowa wielka telewizja Kaczyńskiego, większy projekt od Republiki

No ciekawe jaka nowa "telewizja" ostatnio powstała i mówi dobrze o PIS ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Ja kojarze tylko jeden kanał
  • Odpowiedz
Stanowski już zawija interes, bo jakieś toksyczne spierdoksy z wykopu, mają takie zdanie xD


@dobry-informatyg: ciężkie urojenia, kto tu mowi cos o zawijaniu interesu?
za duzo mariuszkuw z brajton czego jestes najlepszym przykladem xD
  • Odpowiedz
Skrzywienie #kanalzero w stronę pisu jest tak duże że ciężko mi to wytłumaczyć jakimś przypadkiem.


@UsmiechnietaPolska: A mi ciężko wytłumaczyć jak bardzo nawiedzonych wyborców obecnego rządu musi piec prywatna, niewielka telewizja internetowa, że zmuszają się do jej oglądania, żeby analizować każdą sekundę i produkować się potem w internecie xDDDD
Ciekawe bloki tematyczne, znane osoby o różnych poglądach, fachowcy w swoich dziedzinach, obiektywizm mimo wszystko na bardzo wysokim poziomie w porównaniu z
  • Odpowiedz
@UsmiechnietaPolska: Tylko, że tak samo Mazurek ze Stanowskim działali na Kanale Sportowym? Czy Kanał Sportowy to też projekt PiSu? Czy projekty PiSu są tutaj teraz z nami? xD

Wykopki tradycyjnie nie wiele rozumieją. Okradanie Państwa nikogo nie rusza - dlaczego? Bo Ci kradli, tamci kradli i inni też będą kraść. Nawet jak nie kradł ten konkretny, to też kradł i tak będzie zawsze - no bo jak jest tam przy korycie
  • Odpowiedz
  • 1
@Nic_tu_po_mnie szkoda, że ten obiektywizm to jest w jakiś materiałach naukowych Rożka czy innych gówno filmach śniadaniowych XD Za to główny pion informacyjny przeżarty pisowską propagandą w wykonaniu Stanowskiego i Mazurka
  • Odpowiedz
@UsmiechnietaPolska: Dlaczego oczekujesz, że ich prześmiewcze commentary ma raportować o smutnych newsach?

Te paprotki w sądach to przecież jest jakiś kabaret. Ciebie to nie rozłożyło? Albo to że zoo szuka specjalisty do szukania prezesa?

Który temat z ich programów był poważnym i suchym faktem? To nie program informacyjny. W TVN24 w niedzielę też jest program że śmiesznymi newsami z ostatniego tygodnia
  • Odpowiedz