Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie rozumiem dzisiejszego meczu. Pomijając sędziego śmiecia który gwizdał tylko dla Austrii to graliśmy słabo. Z Holandią był pressing była walka o każdą piłkę. Dzisiaj od pierwszej minuty chłopaki grali bezjajecznie. Praktycznie zero pressingu zero tzw gryzienia trawy nie walczyliśmy praktycznie wgl o piłkę. Grali jakby już odpadli z tego euro. Dziwnie się to oglądało patrząc na wywiady i na to zapewnienie że będą grać odważnie. Dzisiaj tej odwagi nie było. Dodatkowo dziwne ruchy dotyczące składu czy późniejszych zmian. Gramy Grosikiem w 2024r a Urbańskiego wpuszczamy na 5 minut? Jakaś kpina. Mam wrażenie że Probierz się tu trochę pogubił. Mimo wszystko uważam że powinien zostać. Kolejny sprawdzian to Liga Narodów może tam będzie lepiej. Nie wiem ja czuję się lekko zawiedziony ( i wkurowiony na sędziego). Widać było że mnóstwo kibiców po meczu z Holandią uwierzyło w tą repke.
Nie wiem czy to był plan probierza czy im się coś przestawiło w tej głowie. Jedynie zielu i Niko próbowali coś ratować. Podsumowując jeszcze dużo pracy przed tą drużyną ale małymi krokami może uda się tam coś fajnego zbudować. Jakieś światełko w tunelu jest. Nawałka miał super euro 2016 to może Probierz pokaże coś na mundialu 2026.

#mecz #reprezentacja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maku_21: Bo my tylko gramy dobrze kiedy nie ma presji a tak właśnie było w meczu z Holandią bo to i tak była grupa śmierci i nikt nie oczekiwał że z niej wyjdziemy. Po dobrym meczu z Holandia piłkarze i kibice uwierzyli, że jednak nie taki diabeł straszny. No ale w tym momencie pojawiła się presja czyli mecz o wszystko i zagrali tak jak zawsze kiedy pojawia sie trudna sytuacja
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@hsamot fatalne zmiany i fatalny skład. Dlaczego nie wyszliśmy czymś podobnym jak na Holandię? Urbański który świetnie się pokazał z Holandią wchodzi na 5 minut. To już grosik dostał więcej XD.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SoulSouthSon no nie wiem oglądając czy to wywiady czy vlogi byli nastawieni mocno bojowo a dzisiaj tego nie było widać. Za mało agresji i pressingu a tak to zapowiadali.
  • Odpowiedz
@maku_21: skąd różnica? Stąd że trener profesor wymienił prawie całą pomoc xD ten mecz to jego zasługa. A poza tym nasi nie są przyzwyczajeni żeby z---------c i to widać. Po meczu załamany był tylko Zalewski, reszta widać było że pogodzona z faktem już przed meczem xD
  • Odpowiedz