Wpis z mikrobloga

Z jednej strony teraz gramy co dwa lata na turnieju, mamy piłkarza jak Lewandowski, jednak dzisiejsze dzieciaki nigdy nie przeżyją tego co ja (i równie starzy) w 1992 r. Mimo że to była olimpiada to emocje były nieziemskie i ta droga do finału. Dla mnie to było więcej warte niż opowieści o 1974 czy 1982. I w finale byliśmy lepsi, powinniśmy wygrać.
#mecz #feels
  • 5
  • Odpowiedz
Mimo że to była olimpiada to emocje były nieziemskie i ta droga do finału. Dla mnie to było więcej warte niż opowieści o 1974 czy 1982. I w finale byliśmy lepsi, powinniśmy wygrać.


@szuineg: jak to jest teraz ogladac takie miernoty co jak juz nawet przegrywaja to nie chce im sie atakowac?
  • Odpowiedz
@szuineg Od lat 90 mieliśmy jedynie dwie szanse na medal: Barcelona 92'(wykorzystywana) i EURO 2016.

Dodatkowo w wypadku Barcelony dochodzi czynnik głodu sukcesu gdy kraj przechodził ciężki moment transformacji ustrojowej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tenji pocieszam się tym że oni są mocną poszlaką że człowiek swoją świadomością tworzy rzeczywistość. Oni mają takie zero mentalu, takie nic, taki brak wiary że tak się dzieje że grają gorzej niż dzieci na orliku.
  • Odpowiedz