Wpis z mikrobloga

@Handy: Ja nie wiem o co szum? Wygłosił pogląd, nie popularny, dla znawców co przeglądają mirko po robocie nawet nie realny. Większość z tego co powiedział to fakty. Na Ukrainie doszło do rewolucji z inicjatywy i za pieniądze zachodu, obalono legalnie wybranego prezydenta. Który był faworytem do reelekcji (nawet w Polskiej TV pokazywali słupki co 2 dni). Teraz to możemy się śmiać, ale za 5 lat pewnie będziemy już wiedzieć, kto
  • Odpowiedz
@Handy:

obejrzałem dyskusję Krula z RAZem w praga.tv i... to już nie jest stary dobry Janusz... kiedyś był chociaż zabawnym i energicznym błaznem... dzisiaj przypomina dziadzia powtarzającego wciąż te same #!$%@? i nie potrafiącego sensownie dyskutować (poza wygłaszaniem swoich antywolnościowych, darwinistycznych, promoskiewskich bredni)
  • Odpowiedz
@Handy: UE za pieniądze USA za pomocą polskich terrorystów zamontowało niemieckich agentów w rządzie Ukrainy. Aż się prosi zadać pytanie:

  • Odpowiedz
@postac:

Wg mnie to osobnik "głupio-mądry"

Pewną wiedze i inteligencje posiada, ale ma tak wybujałe ego, że nie ma żadnych zahamowań w wymyślaniu najróżniejszych głupot. To taki "ekspert" od wszystkiego.
  • Odpowiedz