Wpis z mikrobloga

@kobiaszu: Tak się kończy rozdawanie pieniędzy patologii. Więc ten dureń jest współwinny jak już oskarża obecny rząd. Z drugie strony jak by rząd coś zrobił. Tzn. zabrał dziecko wcześniej to ten sam knur. Wrzeszczał by o Tusku , który wpuszcza masowo murzynów a z drugiej strony zabiera polskiej rodzinie nowo narodzone dziecko.
  • Odpowiedz
@kobiaszu za to poprzedni zajmował się tornistrami z tabletkami na zmianę płci dla dzieci i pielgrzymował do Torunia, gdzie bił brawo Rydzykowi, gdy ten bronił księży pedofilów.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: a jak tańczyła Adamowicz na trumnie zmarłego tragicznie męża? nawet jeśli nie jestem z ich obozu, to szkoda mi chłopa tak typowo po ludzku. ona zaś zrobiła całą swoją karierę na jego śmierci, bo do tego czasu w ogóle jej nie było w polityce.
  • Odpowiedz
@kobiaszu lewacy też tańczą na trumnie tego dziecka tylko w obronie imigrantów.

Ja się popłakałam jak o tym czytałam. Taki noworodek nie jest w stanie się obrócić na bok. Nie wie, że ma w ogóle ręce i nogi, bo nie jest jeszcze ich świadomy. Ledwo widzi i wszystko jest rozmazane, bez kolorów. Jedyne w co go obdarzyła natura żeby mógł dostać jeść jak go boli brzuch to płacz. Jedyna potrzeba to
  • Odpowiedz
  • 1
@kobiaszu jakby PiS rządził to Kaczyński osobiście wykształcił by super moce które pomogłyby w przypadku krzywdy tego dziecka, odrazu teleport i osobiste uratowanie. ale jako że uśmiechnięte Polaki wybralo ko to dziecko zmarło...
  • Odpowiedz