Wpis z mikrobloga

Oktawian: wyjde na środek senatu nie zeby sie bić,tylko zeby wspierać mojego przyjaciela.
kleopatra usunęła ciąże kilka razy.bo chcieliście zrobić z cezariona nastepce juliusza.
Marek Antoniusz: Ja z Kleopatrą? Dowody! Dowody!
O: do wody to te twoje stateczki pod Akcjum #!$%@?. Siema lepidus! prywatnie jest
dobrym ziomkiem
Lepidus: ja na pełnym luzioku. ja nie jestem naćpany. na pelnym luziku przyszedlem porozmawiac z tego względu ze .... a co taki agresywny sie zzrobiles nagle
O: jak siedzielismy w łaźniach i mowił po kryjomu wam i mówił wam ze byli w ciąży, ale trzeba bylo usunac ta ciaze
L: tzn ci powiem tak to od dluzszej...
O: a nie mowil ze jej nie kocha?
L: powiem ci tak , wlasnie wiecie co jest najgorsze ze ja oberwalem za to ze chcialem pomoc triumwiratowi, a ten czlowie planawal od poczatku wszystko zwiazane z kasa co teraz widac jak monetyzuje zboże z egiptu. dlatego tak potwierdzam te slowa Oktawiana
O: niech wejdzie tutaj ta twoja kurtyzana
L: czekaj ja chcialem jeszcze tylko o jednej rzeczy. totalnie no offence ja nie przyszedlem sie szarpac, wy macie tez zaraz wojne. Od pol roku #!$%@? prawie ja odczepilem sie od triumwiratu, dalem wam swiety spokoj, Kleopatra mnie w ogole nie interesuje, ludzie z ktorymi wspolpracujesz. mam to gdzies! a ty od pol roku nie mozesz sie pogodzic z tym ze mam posiadlosci w Numibii! caly czas #!$%@? mi. wiec przyszedlem bo chcialbym mi prosto w twarz powiedzial to co caly czas #!$%@? na mnie do senatu
M: A co #!$%@? na twoj temat?
L: caly czas! Bijesz sie jak baba, bijesz sie jak niewolnik!
M: nie nie nie... ale jak stary
O: ty takiemu najsłabszemu triumwirowi nawet w oczy nie spojrzysz
L: ty nie #!$%@? cie #!$%@?. nie no wez ogranij sie ty! chwila #!$%@?! ogarnij sie #!$%@?
o cwelu #!$%@?!!!
L: chodz smieciu #!$%@? teraz. ty ale nie #!$%@? ci sie #!$%@?. ty przychodze do senatu.. ej #!$%@? stop. wciagasz mnie w swoje.. poczekajcie, wciagasz mnie w swoje konflikty, chcialem ci pomoc jak kolega triumwir
O: lubie cie #!$%@? prywatnie ale jestes najslabszym triumwirem to co #!$%@?

#historia
HeeX - Oktawian: wyjde na środek senatu nie zeby sie bić,tylko zeby wspierać mojego p...

źródło: Oktawian

Pobierz
  • Odpowiedz