Wpis z mikrobloga

Muszę wziąć od niej numer, od typiary z mięsnego działu z dino. Najwyżej całą wioska będzie miała beke. Może nie będzie tak źle, kiedyś chciałem wziąć numer od ekspedientki w sklepie to powiedziała że nie może, bo ją chłop wyrzuci z domu. Nie może być z moją mordą tak źle, bo na Tinder codziennie trafia mi się jakaś chociaż jedna para której bym wylizał dupe po prysznicu. #rozowepaski #tinder #niebieskiepaski

Wziąć numer ? Wyjdę najwyżej na debila

  • Tak 86.5% (160)
  • Nie 13.5% (25)

Oddanych głosów: 185

  • 10
  • Odpowiedz
@ProDziekan69: może podstępem uzyskaj numer. skup się na jakimś konkretnym mięsie. i kupując rzuć zdanie że mam świetny przepis na coś tam związanego z tym mięsem i coś ekscentrycznego, np jakaś cytryna, tuńczyk. innego dnia.. no wie pani, niebo w gębie ta potrwa.. musi koniecznie pani spróbować. I albo ona wyjdzie pierwsza albo ty, że zaproponujesz przepis, ale musisz znaleźć go na spokojnie to niech poda ci numer telefonu. I
  • Odpowiedz
@ProDziekan69: ona jest w pracy więc może być creepy, nie każ jej podejmować decyzji w sekundę/minutę. Rzuć jakiś śmieszny tekst że ładne schabowe i zapraszasz do siebie na kolację ze schabowym w roli głównej, a jak jest wege to "dla Ciebie zrobię kotleta z kalafiora czy innego zielska" hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak będziesz widział jakiś pozytyw (uśmiech, cokolwiek) daj jej wczesnej przygotowana kopertę -
  • Odpowiedz