Wpis z mikrobloga

@aarahon: Ok, pis został przegoniony, co robi uśmiechnięta koalicja by naprawić to co pis zepsuł w sprawie imigracji? Mieliśmy nie przyjmować bo ratowaliśmy Ukraińców, a okazuje się że Niemcy nam podrzucają nam zgniłe jaja jak gdyby nigdy nic i mają w dupie naszego premiera.
  • Odpowiedz
Ok, pis został przegoniony, co robi uśmiechnięta koalicja by naprawić to co pis zepsuł w sprawie imigracji?


@przemyslaw-maczka: sprzeciwili się niekorzystnym zapisom wynegocjowanym przez pis.
https://www.gov.pl/web/mswia/komunikat-prasowy-w-sprawie-paktu-o-migracji-i-azylu2
Uzgodnili i sprecyzowali zasady użycia broni przez wojsko i SG.
https://www.rp.pl/mundurowi/art40667951-ustawa-o-uzyciu-broni-na-granicy-gotowa-rzad-przyjal-projekt

Mieliśmy nie przyjmować bo ratowaliśmy Ukraińców, a okazuje się że Niemcy nam podrzucają nam zgniłe jaja jak gdyby nigdy nic i mają w dupie naszego premiera.


@przemyslaw-maczka: Niemcy nam podrzucają ich CAŁY CZAS,
  • Odpowiedz
@aarahon: Zacznę od końca

Niemcy nam podrzucają ich CAŁY CZAS, od kilkunastu miesięcy bo są u nich nielegalnie, dostali polskie wizy i/lub czasowe pobyty jeszcze za pisu i teraz próbują dostać się do Niemiec. Przykro mi że tak to wygląda ale taka jest rzeczywistość.


Jak to jest że jak do nas się dostawali NIELEGALNIE, to lewizna również na wykopie krzyczała że tak nie wolno że to Push-Backi, a jak Niemcy to
  • Odpowiedz
Jak to jest że jak do nas się dostawali NIELEGALNIE, to lewizna również na wykopie krzyczała że tak nie wolno że to Push-Backi, a jak Niemcy to robią to ich lewizna usprawiedliwia? :D Przykro mi, tak wygląda hipokryzja :D


@przemyslaw-maczka: hipokryzja to zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. To co jest powyżej to nie jest hipokryzja tylko pytanie z fałszywymi tezami. Jeśli dostawali się do
  • Odpowiedz
@aarahon:

mogę ale mi się nie chce.


Ok, czyli nie wiesz :)

przyjmując Ukraińców przyjmujemy nachodzców ekonomicznych.


Co ku*wa? Z kraju ogarniętego wojną uciekli do jednego z najbliższych krajów nieogarniętego wojną. Ludzie których sprowadził Łukaszenka a do których biegali ludzie z KO z reklamówkami to byli ludzie którzy przebyli tysiące kilometrów. Nie rób proszę z logiki panny lekkich obyczajów tak jak masz to w zwyczaju :)

Czy będziemy musieli płacić? Tak,
przemyslaw-maczka - @aarahon: 
mogę ale mi się nie chce. 

Ok, czyli nie wiesz :) 
pr...

źródło: nice-backflip

Pobierz
  • Odpowiedz
Ok, czyli nie wiesz :)


@przemyslaw-maczka: ok, czyli już od pytań z fałszywymi tezami przeszedłeś do kłamstw.

Co ku*wa? Z kraju ogarniętego wojną uciekli do jednego z najbliższych krajów nieogarniętego wojną. Ludzie których sprowadził Łukaszenka a do których biegali ludzie z KO z reklamówkami to byli ludzie którzy przebyli tysiące kilometrów. Nie rób proszę z logiki panny lekkich obyczajów tak jak masz to w zwyczaju :)


@przemyslaw-maczka: na koniec 2019
  • Odpowiedz
@aarahon:

ok, czyli już od pytań z fałszywymi tezami przeszedłeś do kłamstw.


Eeeee to ty nie znajdujesz podparcia w swoich słowach :) Ale niech ci będzie, bo czemu nie :) To jest twój świat, twoje zasady i twoje zabawki.

na koniec 2019 roku było w Polsce ponad 600 000 Ukraińców. Oni uciekali przed wojną?


Kiedy nastąpiła Rosyjska agresja na Ukrainę? :D A tak już poważniej mówiąc owszem, mówię o tych ludziach
  • Odpowiedz
Eeeee to ty nie znajdujesz podparcia w swoich słowach :) Ale niech ci będzie, bo czemu nie :) To jest twój świat, twoje zasady i twoje zabawki.


@przemyslaw-maczka: dalej kłamiesz. Powiedz, jak to jest nie mieć kontrargumentu gdy na siłę chcesz przeforsować swoje kłamstwo? Bardzo dupa cię od tego boli? xD

Kiedy nastąpiła Rosyjska agresja na Ukrainę? :D A tak już poważniej mówiąc owszem, mówię o tych ludziach którzy przybyli po
  • Odpowiedz