Wpis z mikrobloga

Przeglądając tag widzę, że nie tylko ja nie spałem całą noc. U mnie zakłócenie rytmu okołodobowego trwa już od kilku dni. Najgorsze, że od jutra zaczyna się weekend, a nie wróży to dla Mnie nic dobrego. Dla wielu osób koniec tygodnia to czas laby lub odpoczynku od pracy, zaś dla mnie wręcz przeciwnie. Przez konkretne zlecenie od kilku tygodni robię w praktycznie każdy jbany piątek i sobotę. Jutro znowu czeka mnie kolejna nocna zmiana. Z chęcią zamieniłbym się miejscami ze stałymi weekendowymi bywalcami, co marudzą, że tag świeci pustkami w piątek wieczór - wolałbym "przypilnować tagu", niż stać przy maszynie i się denerwować. Kiedy opublikuję ten wpis będzie kilka minut po wpół do siódmej. Dobrze, że nie pochlałem tak mocno jak wczoraj. Miałem nieco posprzątać mieszkanie, ale czuję, że znów nic nie zdziałam. I tak wmawiam sobie to praktycznie co dziennie - coś porobię. W praktyce prześpię dzień, noc będę oglądał filmy lub YT i znów guzik porobię pożytecznego. Rzygać się chce jak ja pomyśle jak ja żyję. Żądnej alternatywy, żadnej nadziei na inne życie.
#przegryw #przegrywpo30tce #bezsennosc #operatormaszyn3k #nienawiscdosamegosiebie
CulturalEnrichmentIsNotNice - Przeglądając tag widzę, że nie tylko ja nie spałem całą...

źródło: Sylvester looks at the sunrise

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: nie, ja zdałam sobie sprawę z tego, że jak będę tak gadać jak ty to nic nie będzie lepiej i zaczęłam robić wszystko to czego mi się nie chciało z dnia na dzień a wątpię, że ty jesteś w stanie więc najlepiej odciąć to co hamuje cię przed robieniem innych rzeczy czyli internet. W ciągu tygodnia będzie twój mózg tak znudzony że sam się zmotywuje do sprzątania itp
  • Odpowiedz
@bialecznikjajowity: internet w dużej mierze powstrzymuje nas przed robieniem czegokolwiek zwłaszcza jak ktoś nie umie z niego korzystać i zauważa, że woli leżeć jak warzywo i scrollowac zamiast posprzątać.

Panaceum prawdziwym jest podniesienie dupy i zrobienie co trzeba ale mało komu się chce wdrażać zdrowe nawyki
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka wątpię by odcięcie internetu miało sprawić że stary kawaler posprząta mieszkanie (chyba że jest już w nim jakiś niewyobrażalny syf). Dopóki facet nikogo nie zaprasza do swojego mieszkania, najczęściej jest w stanie żyć w bałaganie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz