Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do kolegow mirkow, jaki jest pewny i dyskretny sposob na wypytanie rozowych czy mialy hindusa/paki/mokebe w przeszlosci? Nie chce byc tym "nice guy bankomatem" co trafi na p0lke po przejsciach. Zaraz ktos odpowie "nie wychodz z piwnicy to nie spotkasz hehehe". Ale wlasnie ja mam powodzenie na #tinder a nie chce trafic na takie #p0lki po przejsciach. A szczegolnie nie chce sie zastanawiac czy moj mikrus 17cm jest wysmiewany w glowie rozowej bo miala 30cm bulla przede mna.

Z 4-5 lat temu nie bylo z tym takiego problemu ale teraz to jest istna plaga. We #wroclaw to widze i slysze Ukraincow lub hindusow, pakistanczykow, azjatow, mokebe itd. Mam wrazenie ze szansa ze trafie na Polke co miala kolorowego przede mna kazdego dnia coraz bardziej rosnie.

#zwiazki #pytanie #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #mokebe



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do kolegow mirkow, jaki jest pewny i ...

źródło: aca943c57c4b3d132bf8432587abe2e29802917ccaf89eeeeb44095d56989f55

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Jest bardzo prosty sposób. W rozmowę wplatasz wymyśloną historię jak spotykałeś się kiedyś z dziewczyną z zagranicy i miała "śmieszne" przyzwyczajenia/zwyczaje. Tutaj opowiadasz jej z dwie anegdotki. Jeżeli różowa spotykała się z kimś to sama pociągnie temat bo nie pytasz jej wprost czy była w niej spalona parówka, ale jak ma sporo historii o ludziach zza granicy to możesz podejrzewać, że ten śledzik pływał w smole

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @choochoomotherfucker @Ogau @Kj5s6f2dk7s54o
nie no, 17 cm przy 23cm to niezly mikrus. Pisze na serio. Nigdy nie zapomne jak jakas dziewczyna na 3-4 randce mi powiedziala :
-kurde to jest 17cm? myslalam ze to wiecej, ale wysoki jestes to moze proporcjonalnie wyglada na malego
- ale 17cm to jest ponad srednia i nie jest tak zle, wczesniej nikt nie narzekal
- No moi ex ktorzy byli twojego
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jak mówiłem 10 lat temu, że pokazywanie w serialach, reklamach i filmach białych kobiet z kolorowymi przyjezdnymi facetami za skutkuje przełożeniem się tego na społeczeństwo, to ludzie pukali się w czoło i diagnozowali mi wszelakie choroby, począwszy od rasizmu. Pytanie dodatkowe. Kojarzy ktoś sytuacje, gdzie biały facet schodzi się z przyjezdną kolorową kobietą? Pewnie zaraz się pojawi lament, że przecież obleśne chłopy to jadą do Tajlandii poruchać... No właśnie, jadą
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: miałem podobną sytuację. Panna młoda julka lat 17. Jak zobaczyła moje 18,1 to stwierdziła "o jaki młodziutki". Nie załapałem wpierw o co kaman ale potem się okazało, że dłoń bym tam wsadził a jej facet (tak, byla z kimś w luźnym związku bo on miał żonę) ma ponad 22 maczugę. No ale nie ważne bo ja doszedłem i to był nasz ostatni seksbo to nie ja miałem za małego (przypominm,
  • Odpowiedz
@zyjdajzyc1: Zagraj kartą otwartego, tolerancyjnego dżentelmena szanującego niezależne kobiety i popierającego nielegalną mokebe migrację. Łatwiej taka ci się zwierzy z pigmentododatnich byłych, a wtedy blok i po sprawie.
  • Odpowiedz