Wpis z mikrobloga

Coś się chyba skończyło. Od jakiegoś czasu czytam tutaj tylko teorie spiskowe i prawicowy bełkot. Nie ma już śmiesznych memów, dyskusji czy czegokolwiek innego. Kiedyś to normalnie pamiętałem użytkowników z ich nicków i wiedziałem jaki kontent tworzą, dzisiaj kojarzę już tylko wojownika antydeweloperki mickpl i nikogo innego konkretnego. Ciągle czytam teksty botów jakby to zazraz świat się miał skończyć i zaleją nas murzyni czy robaki do jedzenia czy ekolozdy czy unia europejska no co miesiąc kto inny ma mi zaszkodzić. Oczywiście rozwiązaniem będzie oddanie pełnej władzy prawicy, najlepiej konfederacji albo pisowi z powrotem.

Po prostu mi smutno że nie ma co czytać. Zwieńczeniem tego jest ten gówniany wpis na dole

- prawicowe, niezależne media jak REPUBLIKA

no jaki kurde wysryw, pluć na takich ludzi tylko i wyłącznie, kto może coś takiego napisać? Nikt kto potrafi obsługiwać klawiaturę nie będzie wspierał takich gównianych mediów, no chyba że za pieniądze.

Nienawidzę prawicy, życzę jej jak najgorzej. Za sianie paniki, nastawianie ludzi przeciwko sobie, rasim i nienawiść. Jedyne czego chcecie to wykorzystywać biednych przestraszonych ludzi i na nich zarabiać.

#bekazpisu #bekazprawakow #mamdosc #bekazkonfederacji
MYexodus - Coś się chyba skończyło. Od jakiegoś czasu czytam tutaj tylko teorie spisk...

źródło: prawicowe media

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@MYexodus: to chyba spod znaleziska które spadło z rowerka, tego które twierdziło że żadne media, w tym lokalne nie piszą o pościgu za imigrantami dokładniej opisanym na każdym jednym lokalnym portalu xD
  • Odpowiedz
@MYexodus: Darek się wkurzył, że tak się śmieją z jego łysiny na mirko, że aż pożyczył 10k od rodziców na boty i masz teraz to co masz. Sami jesteśmy sobie winny. Za mocno cisnęliśmy z grubego
  • Odpowiedz
  • 4
@MYexodus to przykre byczq ale sama prawda. Białek rok temu ewakuowal stąd sporo ruchu i się tak teraz turlamy w dół, bo rządy budżetow na boty mają co raz więcej, a ludzi z oryginalnym kontentem jest co raz mniej
  • Odpowiedz
@MYexodus: ja mam politykę na czarno, ale niestety PiSowskie boty i konfederuskie trolle przebijają ze wszystkim, już rzadko wchodzę na ten portal
  • Odpowiedz
@MYexodus biednych przestraszonych ludzi... xD

Wpis idealnie wpasowany w najnowszy spin o rzekomym rasizmie Polaków xD

Polacy nie chcą bandytów i morderców, a nie wszystkich obcokrajowców. Widziałeś kiedyś by domagano się wypędzenia setek kucharzy i handlarzy wietnamczyków czy turasów robiących kebaby? Nie widziałeś. Jesteś tylko trybikiem durnej kłamliwej propagandy.
Tytanowy_Lucjan - @MYexodus biednych przestraszonych ludzi... xD

 Wpis idealnie wpas...
  • Odpowiedz
Wpis idealnie wpasowany


@Tytanowy_Lucjan: niesamowite, że wielkie narodowe, POLSKIE i patriotyczne liczenie murzynów zaczęło się tydzień po #!$%@? przez pis wyborach. Nie dzień wcześniej, nie miesiąc, nie osiem lat temu xD
I bot jeszcze ma czelność coś o spinie bredzić.
  • Odpowiedz
@slapdash Przejrzyj mój profil i zobacz co sądzę o komuchach pisowskich, potem wróć i przeproś za rzucanie botami na lewo i prawo.

Rasizm to obecnie botowe słowo przewodnie, ale po, lewaków i ue. Komuchy pisowskie tylko zręcznie podsycają drugą stronę tej samej monety by durny lud się znów podzielił i wybrał stronę. Lud, który nie jest rasistowski tylko antyprzestępczy, bo nie życzy tu sobie ciemnych hord na zasiłku i z własnymi gettami
  • Odpowiedz
  • 1
@Tytanowy_Lucjan: Od 10 lat jak nie dłużej słucham o tym że jakaś mityczna lewica chce pościągać niebezpiecznych imigrantów, akurat najwięcej wtedy jak pis nie rządzi. A na koniec to i tak prawica ich pościąga żeby ludzie związani z tymi u władzy mieli tańszych pracowników.

Hasła jak "komuchy. lewaki, durny lód" to ja słyszę dosłownie od 15 lat i tak to jest właśnie straszak. Prawica musi podsycać strach i panikę bo to
  • Odpowiedz