Wpis z mikrobloga

to ja lecąc do każdego kraju będe wymagał darmowego zakwaterowania i socjalu na poziomie 2 tys euro miesięcznie XD Japonia, USA, może jakieś Chile. Lewak da.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba, że przez kolor skóry będe dyskryminowany.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: W kraju tez trzeba zapewnić sobie mieszkanie, jedzenie i opiekę zdrowotna. Istnieje metoda która na to pozwala i nazywa się ona pójściem do pracy
  • Odpowiedz
@WielkiNos: no ja jabym pojechał do obcego kraju, czy jakiś inny mirek to podejrzewam że musielibyśmy iść do roboty żeby się utryzmać. ale nie wiem moge sie mylić, bo będzie mi sie należeć świadczenie socjalne za przyjechanie do kraju xDDDD
  • Odpowiedz
@WielkiNos:

Nadal uważasz, że to są takie duże piniądze?


One nie mają być ani duże, ani średnie, ani małe tylko na granicy ubóstwa żeby nie opłacało się na bezrobociu siedzieć.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ja mam taka dygresje, ze pomijajac to iz nie wszyscy emeryci maja mieszkanie, to skad w ogole pomysl aby swiezo przybylym nielegalnym dawac az tyle aby zyli na poziomie jak ludzie zyjacy i pracujacy cale zycie w danym miejscu? Nie mowie by im getto od razu robic, no ale jak beda mieli wysoki poziom zycia od poczatku... to po co w ogole im isc do pracy? To piekne hodowania duuuzej
  • Odpowiedz
z emerytami najbardziej absurdalne jest to, że całe życie pracowali za 10-50 dolarów miesięcznie, a teraz ciągną z ZUSu i NFZ tysiące dolarów rocznie.


@Kris-T: Przy ty tempie inflacji to o tobie to samo będą pisać za 30 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jeśli w Niemczech dostawali np. 2500 eur to nie musi znaczyć że u nas też mają dostawać 2500 eur = 10000zł, tylko żeby ich było stać na takie samo mieszkanie, jedzenie itd?


@assninja: UE postawiła jasny cel, azylanci muszą dostać wystarczająco benefitów by nie chcieli się przemieszczać, a nie da się tego osiągnąć inaczej niż wyrównując socjal. Serio aż takie wyparcie?

Plus niech pisowcy i wyborcy pisu za to płacą, w
  • Odpowiedz
"logiki" lewaczek.


@WielkiNos: Oksymoron, antylogia, epitet sprzeczny – figura retoryczna, którą tworzy się przez zestawienie wyrazów o przeciwstawnych znaczeniach
Oksymoron najczęściej składa się z rzeczownika i określającego go przymiotnika (contradictio in adiecto, np. gorący lód, żywy trup, sucha woda), albo z czasownika i określającego go przysłówka (np. śpieszyć się powoli)
Niektóre oksymorony wchodzą do powszechnego użycia, tracąc swoje paradoksalne, sprzeczne znaczenie. Takimi wyrażeniami są, np. „wirtualna rzeczywistość”, „ciepłe lody”, „pozytywna dyskryminacja”
  • Odpowiedz
@WielkiNos: kiedys na Twitter bylo podane z jakiego urzadzenia (web/PC, Android, iOS) nadano post. Moze pani lewaczka tez ma srajfona? Kobiety je kochaja, gowno sie na IT znaja ale cos drogiego ze znanym logo bierze jak mokebe miedzy posladki. A moglaby kupic Realme i 3000 przeznaczyc na pomoc dla negroidow, np popularne kopanie studni. Bo 3000 lat to za malo by negroid kopal sam. Realme tez wysle posta, moze nawet spacje
  • Odpowiedz