Wpis z mikrobloga

#korsir #odyn

@Korsir planujesz coś tego typu zmajstrować na potrzeby twojego magazynu na strychu? Nie chcę naciskać, bo wiem, że masz do zrobienia bmw, przegląd hulajnogi, modyfikację podstawki pod laptopa, nową posadzkę w garażu, sklep internetowy i parę innych rzeczy, ale taka winda zapewniłaby Ci kontent na co najmniej pół roku i przyniosła ukojenie kolanom.
tralala101 - #korsir #odyn 

@Korsir planujesz coś tego typu zmajstrować na potrzeby ...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wezsepigulke: najpierw na spokojnie to musi rozplanowac i wszystko sprawdzić
@kaczormistrz winda już prawie będzie gotowa ale zabraknie jednej śrubki która 3 miesiące płynie z chin statkiem
tak w ogóle na stronie kanperkubus powinien dać dopisek

wysyłka w ciągu 3 dni*

*chyba że nie będę mógł znaleźć satysfakcjonującego kartonu i taśmy wtedy muszę protestować i za miesiąc może wyśle
  • Odpowiedz
@tralala101 najpierw trzeba przetestować wszystkie środki do konserwacji drewna (przy trzecim porzuci testy żeby przetestować nowe tylne żarówki do BMW ze współpracy)(bez nich nie moze wyjechać z garażu i zwolnić miejsca dla windy)
  • Odpowiedz
@elektryczny_mariusz: rok?
Mega optymista z Ciebie.
On tego nigdy nie ukonczy bo trzeba bedzie testy przedluzaczy robic, dłut do kucia, młotów udarowych, flexow, tarcz do flexa, osłon, gogli, rekawic, ochronnikow sluchu, nakolannikow, ebayow, allegro, temu, aliexpres, a na koniec sklad chemiczny betonu, testy na plitechnice jak bardzo wplyw na konstrukcje ma owy otwor windowy, testy politechnik i ich technik, testy maszyn testujacych, testy materialow testujacych, testy drgan, testy testow drgan,
  • Odpowiedz
@swinkapl: Testy już zrobił przy okazji malowania kantówek na podłogę. Pamiętam jak Wardęga z Majowania patrzył na niego jak na kosmitę gdy o tym usłyszał.
  • Odpowiedz
że masz do zrobienia bmw, przegląd hulajnogi, modyfikację podstawki pod laptopa, nową posadzkę w garażu, sklep internetowy i parę innych rzeczy


@tralala101: Włącznik światła w garażu, montaż osłony w Maździe, sprzęgło w Zafirze, naprawa poduszki w T4 (tu blokują złe Odyńce), suche tynki na strychu, regeneracja świateł w Maździe, odebranie dyplomu, naprawa kamer, no i taki mały drobny projekt jak zrobienie campervana.

Ciekawe o czym zapomniałem, myślę, że powinniśmy gdzieś
  • Odpowiedz