Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Albo mam jakieś wadliwe geny albo muszę iść do dietetyka/trenera personalnego xD.
Ćwiczę amatorsko w domu, generalnie widać po mnie że coś ćwiczę - patrząc na barki, klatkę, ramiona ale.. mam brzuch jak typowy janusz xD. Kurde nie wiem co z tym mam zrobić.. jem "domowe obiady", po treningu białko. Wyglądam bardziej na kogoś kto się zapuścił i wraca do ćwiczeń niż ktoś kto regularnie ćwiczy xD

#silownia #mirkokoksy #dieta #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Albo mam jakieś wadliwe geny albo muszę iść d...

źródło: 433423148c11b4d350b2e8521feb0d19

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: a może po prostu masz wysoki bf? Nie wpadłeś na to? Co z tego że ćwiczysz i zbudowałeś jakieś mięśnie? Nie wyklucza to faktu, że możesz mieć też dużo tłuszczu
  • Odpowiedz
Co z tego ze ćwiczysz jak mięśnie za zalane wewnętrznie tłuszczem?
Tłuszcz tylko i wyłącznie ginie przy cardio a nie ćwiczeniach siłowych i na diecie redukcyjnej.
Skończ ćwiczyć siłowo, żeby budować mięśnie i wejdź teraz na redukcję oraz suplementuj 1.5-2g bialka na kg masy ciala i tyle musisz zjeść w ciągu dnia, wtedy nie tracisz zbytnio mięśni na redukcji i tłuszcz schodzi.
Wylicz swoje CPM i odejmij od tego 500 kalorii i
  • Odpowiedz
Tłuszcz tylko i wyłącznie ginie przy cardio a nie ćwiczeniach siłowych i na diecie redukcyjnej

Ja wszystko rozumiem, deficyt, redukcja i te sprawy, ale to wyżej to jakiś szamanizm. Normalnie można redukować bez cardio. Po prostu trzeba schodzić bardzo nisko z kaloriami...
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

domowe obiady


zdefiniuj domowy obiad. Czy to mięso z p----i kurczaka z piekarnika/airfryer'a/smażone na łyżce oliwy z oliwek z ziemniakami i mizerią na jogurcie naturalnym czy kurczak w panierce smażony na głębokim oleju z ziemniakami z sosem na śmietanie i surówką na majonezie? XD

poza tym domowe obiady i białko po treningu to trochę mało informacji. Co jesz oprócz tego? Problemu się doszukuj w jedzeniu.
  • Odpowiedz