Aktywne Wpisy

Lekarz_7k +128
Najgorsze jest to, że teraz nikt mi nie uwierzy że serio 300h w pracy siedze, tylko każdy będzie myślał że to oszustwo jest. Wystarczy, że mam 6-7 dyżurów w miesiącu.
Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy? Jestem obecnie stawiany na równi z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze ścierwo i pasożyt, którego najlepiej zabić
#konowal100k
Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy? Jestem obecnie stawiany na równi z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze ścierwo i pasożyt, którego najlepiej zabić
#konowal100k

lubie-sernik +155
W moim budynku pracuje taka laska z krótkimi włosami co się bardzo do mnie uśmiecha. Inne też się czasem uśmiechną ale ta wyjątkowo bardzo się uśmiecha.
W każdym razie dziś się jej bardziej przyjrzałem i wydaje mi się, że to jest jednak chłop.
Ta #tajlandia to jedna wielka pułapka.
Na
W każdym razie dziś się jej bardziej przyjrzałem i wydaje mi się, że to jest jednak chłop.
Ta #tajlandia to jedna wielka pułapka.
Na


![Moja mama mogła żyć, ale nie było dla niej miejsca [na OIMIE]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/d58140d2e77085c69d1acf192736e4f5aa8a2f3cd44b5a6317588b87f12d3322,q80.webp)

Spis polecanych psychlogów i psychiatrów do diagnozy adhd. Znalezione na yt.
#adhd
Specjalistka bardzo spoko, baba z 40 letnim doświadczeniem w zawodzie a nie jakaś Juleczka dopiero po studiach
@LM317K @onepnch najlepiej to zrobić diagnozę u terapeuty który się w tym specjalizuje. Ja trafiłem do babki która ma bardzo dobre opinie (Kraków), jak się dowiedziałem to jej mąż i syn też mają ADHD. Powiedziała mi, że
@zielony_goblin: No mnie właśnie wysłali z NFZ do swoich lokalnych. Akurat u mnie ten oddział bardzo dobrze działa na to wygląda. 3 spotkania raz w tygodniu z babką od ADHD - wywiad, testy, diagnoza. Jak tylko dostałem papier z diagnozą to zadzwoniłem czy psycho mnie nie przyjmie poza kolejką żeby leki wypisać, byłem u niego prędzej niż zarejestrowało w
Mam bardzo duży wskaźnik neurotyczności, ale depresji nie mam.
@kinesin1000 Co podejrzewasz neurologicznego?
Ja chciałbym jeszcze tomografię głowy zrobić, bo czasami w tomografii wychodzą choroby, które nie wychodzą w rezonansie.