Wpis z mikrobloga

Kasia gówno odpowiedziała. Że się nie interesował przez większość czasu. To wiemy, był zajęty ćpaniem.
A on przecież temu nie przeczył, on mówił, że jego ludzie byli POINSTRUOWANI, żeby nie gadać z Gonciarzem, oraz że ona nie chciała mu podać konkretnych informacji o kilku rzeczach - ONA TEMU NIE ZAPRZECZYŁA.

To że pomagała, podburzała Darię i resztę - NIE ZAPRZECZYŁA TEMU.
Rzuciła tylko coś o "paranoi" (do psychuszki, do psychuszki), nic więcej.
#gonciarz #gimper
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@look997:

Nie ubliżaj mi.

bo co, będziesz udawał przede mną idiotę i myślał że nie zobaczę? pisałeś 3 razy że jak jej sie nie podobało to niech sie zrzeknie udziałów za darmo i tyle. a ja ci odpowiem - jak gonciarzowi nie pasuje że miecinska przenosi firmę, to niech się też zrzeknie udziałów
i machnie ręką ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@look997: bo też jej ku*rwa nie pasuje, bo chce odzyskać swoją własność. takie trudne do zrozumienia? gonciarz to jakaś inna kategoria prawna czlowieka ktora jako jedyna ma prawo do swojego majątku? ja pieer$dole
  • Odpowiedz
@look997: referowałem twoje podejście, gdzie rozczenia kasi do swojej części majątku zbywasz frazesem

jak nie pasowało to niech się zrzeknie za darmo


a kompletnie inne kategorie stosujesz w stosunku do gonciarza gdzie jak krzysiowi nie pasuje to oczywiście trzeba to wziąć pod uwagę, gdzie krzysia ktoś próbuje okraść z jego własności (mimo że nikt nie próbuje).
  • Odpowiedz
@mateuszczerski: Gonciarz wspomniał, że Kasia chce zamknąć firmę. Jeśli firma ma pracowników, to już nie można od tak sobie jej zamknąć jeśli przynosi dochody, musiała przynosić straty. Zmiana siedziby firmy bez informacji, nie mówiąc o zgodzie współwłaściciela uzasadniona? Tak się po prostu interesów nie robi. Nie wiem dlaczego w ogóle o takich podstawach dyskutujemy.
  • Odpowiedz
@nowisek: nie no, co ty dajesz. Chciała ja zamknąć bo gonciarz nie robił tam nic od kilku lat a domagał sie równej pensji.

A jeżeli udało jej sie zmienic siedzibe bez zgody gonciarza, to najwidoczniej jest to legalne w japonii
  • Odpowiedz