Wpis z mikrobloga

Kasia gówno odpowiedziała. Że się nie interesował przez większość czasu. To wiemy, był zajęty ćpaniem.
A on przecież temu nie przeczył, on mówił, że jego ludzie byli POINSTRUOWANI, żeby nie gadać z Gonciarzem, oraz że ona nie chciała mu podać konkretnych informacji o kilku rzeczach - ONA TEMU NIE ZAPRZECZYŁA.

To że pomagała, podburzała Darię i resztę - NIE ZAPRZECZYŁA TEMU.
Rzuciła tylko coś o "paranoi" (do psychuszki, do psychuszki), nic więcej.
#gonciarz #gimper
  • 55
  • Odpowiedz
@look997:

Nie chce mi się szukać. Ale chyba coś sugerował, jeśli dał pozew. :D

pozew dał tej dąbrowskiej o stalking, a nie miecinskiej. przesłuchałem raz jeszcze ten film "pracowalem na kasie" i nic tam takiego nie ma.

Już pisałem z czego okraść. Kręcisz się
  • Odpowiedz
@nowisek: przecież zmiana siedziby firmy może być korzystna dla firmy. zauważ że to się działo mniej więcej w okolicach epidemii gdzie wiele firm zmieniało swoje siedziby i wysyłała pracowników na home office by ciąć koszty. a wyjazd integracyjny to normalna sprawa, zwłaszcza w takich funky-hipsterskich korporacjach które zajmują się robieniem niczego. btw - wydaje mi się że gonciarz nie wspominał o tym że firma ma kłopoty finansowe
  • Odpowiedz
  • 0
pozew dał tej dąbrowskiej o stalking, a nie miecinskiej. przesłuchałem raz jeszcze ten film "pracowalem na kasie" i nic tam takiego nie ma.


@mateuszczerski: Ale na story na insta dodał. To też było do Dąbrowskiej nadal? :D

to uważasz że te udziały są nic nie warte i powinna oddać wszystko gonciarzowi za
  • Odpowiedz
@look997: a ze słów gonciarza nic nie wynika, on po prostu powiedział że miecinska nie chciała mu odpisywać na maile i miała go w dupie, i że pod nieobecność (kilkuletnią) gonciarza, siedziba firmy została zmieniona i pracownicy wyjechali raz na narty. jeżeli na podstawie tych stwierdzeń uważasz że miecinska chciała kogoś okraść i działała na szkodę firmy, to podpowiem jedno - bierz mniej.
  • Odpowiedz
  • 0
i w jaki sposób ty ustaliłeś że ten pozew dotyczy miecińskiej


@mateuszczerski: Wszyscy tak mówią. :) Bo o pozwie Darii już mówił przecież w filmie Stalkerka, więc by teraz to powtarzał? Chyba nie? Ale nie wiem, mogę się mylić.

mam cię traktować jak osobę niedorozwiniętą? a może masz alzheimera i nie pamiętasz?

o tutaj
  • Odpowiedz
@look997:

Wszyscy tak mówią. :) Bo o pozwie Darii już mówił przecież w filmie Stalkerka, więc by teraz to powtarzał? Chyba nie? Ale nie wiem, mogę się mylić.


ciekawe, kim jest ten "wszyscy"?
btw - o darii dużo mówił także w filmie "pracowałem na kasie", na dodatek zdjęcie jest podpisane "żartowałem, sprawa ma już kilka miesięcy" a właśnie sprzed kilku miesięcy jest film
  • Odpowiedz
  • 0
ciekawe, kim jest ten "wszyscy"?


Np. Gimper. Ale też powiedział tak jak ja, że tak to rozumie, że tak chyba jest.

oczywiście, napisałeś to co napisałeś ale nie miałeś tego na myśli. tłumaczysz się jak rasowy polityk


O,
  • Odpowiedz
  • 0
aha, wszyscy czyli jeden tytul kanału commentary który żyje clickbaitami. świetnie, co raz lepsze argumenty.


No to nie jest mocny argument, zgodzę się. :P Jeszcze ludziki na tagu tutaj. To nadal nie jest mocny argument. No tyle szyjemy, będąc na zewnątrz sprawy. :)

jakie zdanie


@
  • Odpowiedz
@look997:

xD

no powiedz które zdanie według ciebie zmienia sens wyrażenia

masz możliwość odsprzedania udziałów, albo zamknięcie firmy, i w sumie tyle. A za odsprzedanie udziałów w takiej nic nie wartej firmie, pewnie wiele by nie dostała, no to mogła sprzedać za bezcen, albo wręcz
  • Odpowiedz
  • 0
kompletnie nie rozumiem czemu masz pretensje do miecinskiej a do gonciarza nie.


@mateuszczerski: Nie mam pretensji ani do niej ani do niego. Pokazuję, że ona nie podważyła tego co on powiedział, więc jej odpowiedź była gówno warta.

no powiedz które zdanie według ciebie zmienia sens wyrażenia

bo ja
  • Odpowiedz
@look997:

Pokazuję, że ona nie podważyła tego co on powiedział, więc jej odpowiedź była gówno warta.

Nie no, trochę śmieszniej się ogląda schizofreniczne teorie gonciarza nt. wyrolowania go z firmy jak się ma świadomość że on tam po prostu się nie pojawiał od kilku lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe, dlaczego zapomniał o tym wspomnieć, masz jakiś pomysł?
  • Odpowiedz
  • 0
Nie no, trochę śmieszniej się ogląda schizofreniczne teorie gonciarza nt. wyrolowania go z firmy jak się ma świadomość że on tam po prostu się nie pojawiał od kilku lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe, dlaczego zapomniał o tym wspomnieć, masz jakiś pomysł? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@mateuszczerski: Mnie to nie zaskoczyło, bo on niedługo po rozstaniu powiedział, tak chcąc docenić, że to ona tam głównie pracuje, że to jest inaczej niż z wierzchu wygląda. I nawet to jakiś mirek na tagu przywołał, chyba to to co pamiętam.

Ja mówiłem że bez kasi firma by NIE DZIAŁAŁA a nie była nic nie warta. Co jest przecież prawdą, jak
  • Odpowiedz
@look997:

Mnie to nie zaskoczyło, bo on niedługo po rozstaniu powiedział, tak chcąc docenić, że to ona tam głównie pracuje

ale "głównie pracuje", a "ona tylko pracuje a ja od kilku lat ani nie pracuję ani nawet nie pojawiam się na spotkaniach firmowych". przecież to kompletnie zmienia odbiór filmu gonciarza.

Ok. Ale też tego używałeś, jako usprawiedliwienie do jej ewentualnych niecnych czynów, sugerowanych
  • Odpowiedz
@look997:

Mogła.


no mogła też się na przykład zabić by rozwiązać umowy z gonciarzem, nie mniej jednak byłaby na tym stratna. ta firma jest w jakiejś części jej, nie ma nic dziwnego że chce te udziały odzyskać, i wedle jej słów proponowała gonciarzowi rozwiązanie firmy, nie musiało być żadnego odkupywania udziałów. ale gonciarz się nie
  • Odpowiedz